İstanbul Sarıyer Yat Kiralama

Sarıyer yat kiralama son yıllarda tercih edilen tatil ve aktiviteler arasında yer almaktadır. Kiralanan yat ile Marmara Denizine açılarak keyifli zamanlar geçirilmekte ve unutulmaz anılara sahip olmak mümkün olmaktadır. Yat kiralama denildiğinde eskiden bunun yüksek maliyetli olduğu düşünülmekte ve sadece düşüncede kalmaktaydı. Oysa firmamız bu konuda uygun fiyatlar ve farklı boyutlarda olan yat ve tekneleri ile hizmet vermekte ve her isteyen kişinin yat kiralayabilmesi ni sağlamaktadır. Sizde sevdiklerinizle özel bir gün geçirmek istediğinizde bunun için firmamızın sunduğu yat kiralama hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Kiralanan yatta kaptan ve mürettebat bulunmakta mürettebat hizmet etmekte ve size de sadece geçirdiğiniz günün keyfini çıkartmak kalmaktadır. Rota firmamız tarafından belirlenerek İstanbul’un en güzel manzaraları eşliğinde bir yolculuk yapmanız sağlanmaktadır. Bunun yanında gitmek istediğiniz özel bir yer olduğunda bunu belirtmeniz halinde rota buna göre ayarlanmaktadır.

Yat Kiralama Fiyatları

Sarıyer yat kiralama fiyatları firmamızın müşteri memnuniyeti odaklı olarak hizmet veriyor olması ile fiyatlarımız uygun olarak sunulmaktadır. Yatın boyutu, kaç gün ya da kaç saat için kiralanacağı gibi noktaların yanında yatta yapılmak istenen aktivitelerin de fiyat teklifinin hazırlanmasında önem kazanmaktadır. Bu bilgileri alarak yetkili arkadaşımızın hazırlayacağı fiyat teklifimizi kabul etmeniz halinde istediğiniz saat ve günde yatımız belirtilen noktada sizi bekliyor olacaktır.

Sarıyer yat kiralama firmamız yaratıcı fikirleri olan ve özel günlerini denizde şık bir yatta kutlamak isteyen kişilerinde tercihi yat kiralamak olmaktadır. Yatı olmadığı için denizde sakin ve huzurlu saatler geçiremeyen kişiler için bu hizmetimiz uygun fiyatlar ile sunulmaktadır. Prestijli ve şık yatlar ile hizmet vermekte olan firmamız ile online olarak iletişime geçebilir ve hayalinizde ki aktiviteyi nasıl gerçekleştireceğiniz hakkında birlikte plan yaparak gününüzün unutulmaz olmasını sağlayabiliriz.

Sarıyer Yat Kiralama

Yorum Yap