Teknede İftar Yemeği Organizasyonu

Ramazan ayının yaklaşması ile birlikte iftar programları oluşturulur. Bu programlarda çeşitli konseptler ile yemekler düzenlenmektedir. Ramazan’ın verdiği huzur dolu ambiyans ve denizin eşsiz güzelliği ile birlikte muhteşem bir iftar yemeği sizleri bekliyor. Sevdiklerinizi, ailenizi, arkadaşlarınızı ve dostlarınızı Ramazan’da ağırlamak ve iftar açtırmak için teknede muhteşem organizasyonlar düzenlenmekte.

Bunun için yapmanız gereken tek şey tekne kiralayarak güzel anılar biriktirmek olacaktır. Huzur veren bu ayda denizin atmosferini de katarak eşsiz bir gece geçirin. Bu özel geceyi hazırlayan birtakım firmalar mevcuttur. Bu firmalar ile önceden iletişime geçerek organizasyon ayrıntılarını oluşturabilirsiniz. Düzenlenen bu gecede oluşturduğunuz konseptlere de yer verilmektedir. Teknede iftar yemeği organizasyonu ile Unutulmaz bir gece sizleri bekliyor.

Fiyat Seçenekleri

Ramazan ayında toplu bir davet vermeyi düşünüyorsanız, tekne kiralayarak huzur dolu bir ortam ile güzel vakit geçirebilirsiniz. İstenilen konsepte bağlı ücretlendirmeler mevcuttur. Günübirlik kiralanan tekne fiyatları uygun seçeneklere sahiptir. Fakat müşterilerin eklemek istediği bir takım organizasyonlar, bu fiyatı değiştirebilir. Hizmet veren personeller, zengin yemek menüsü, aşçı fiyatlandırmaya tâbidir.

Fakat müşteriler bu geceyi taçlandırmak adına bir takım organizasyonlar düzenleyebilirler bu organizasyonlarda eskiyi yâd eden Ramazan Şenlikleri de mevcuttur. İlahiler ve sohbetler eşliğinde gerçekleştirilen, bu yemekte huzur hakimdir. Oluşturulan organizasyonlar ile nerede o eski ramazanlar tadında bir iftar yemeği düzenlenir. Teknede iftar yemeği organizasyonu sağlamak için önceden rezervasyon yapılması gereklidir.

Havaların ısınması ile birlikte denizde de hareketlenmeler mevcuttur.  Bu nedenle erken rezervasyon ile tarih belirlenmelidir.  Böylelikle uygun fiyat seçenekleri de sağlanmış olur. Çizilen rota daha önceden Kaptana bildirilmelidir. Bu sayede Kaptan ön hazırlıklarını tamamlar. Teknede iftar yemeği organizasyonu ile anlarınızı ölümsüzleştirin. Sevdiklerinize güzel dakikalar yaşatarak, eski ramazan tadında bir gece geçirebilirsiniz.

Teknede İftar Yemeği Organizasyonu

Yorum Yap