İstanbul Yat Kiralama

İstanbul’un güzelliklerinin tadına varmak isteyenler için İstanbul yat kiralama çok iyi bir seçenek oluyor. Bu alanda uzman bir kadroyla profesyonel hizmet sunan firma, birçok kişinin tercihi olmayı başarıyor. İş insanları İstanbul’a gelen misafirlerini tekneyle ağırlıyorlar. Ayrıca, düğün, doğum günü, mezuniyet, balayı gibi farklı organizasyonlar için tekne ve yat kiralamak da mümkün olabiliyor. Firma bünyesinde çok sayıda tekne var ve firma bu sayede her beklentiye en uygun çözümler geliştirebiliyor. Müşteri neye ihtiyacı olduğunu söylüyor, gerisini firma çözüyor.

İstanbul Yat Kiralama Hizmetleri

İstanbul dünyanın en güzel kentlerinden biridir. Boğaz, İstanbul’un güzelliğine güzellik katıyor. Bundan dolayı yat kiralamak, kentteki en önemli aktivite olarak öne çıkıyor. Firma, farklı taleplere yanıt verebilmek adına çok sayıda yat ve yelkenliyle hizmet veriyor.

 • Lüks tekne Kiralama
 • Motoryat Kiralama
 • Gulet Kiralama
 • Yelkenli Kiralama

Müşteri, kaç kişilik bir organizasyon düzenleyecekse ona uygun tekneyi firmadan bulabiliyor. Firma, tüm bu araçlarla 7/24 hizmet anlayışıyla faaliyet gösteriyor. Alanında uzman bir ekiple çalışan firma, bu sayede müşteri beklentisini biliyor ve tam manasıyla yanıt verebiliyor.

İstanbul Yat Kiralama Organizasyonları

Müşteriler, farklı sebepler için firmadan hizmet alabiliyorlar. Firma, her turlu etkinlik için müşterilerine çözüm ortağı olmayı başarıyor.

 • Teknede Mezuniyet
 • Teknede Düğün Organizasyonu
 • Teknede Yılbaşı Organizasyonu
 • Teknede Balayı
 • 14 Şubat Organizasyonu
 • Kına Gecesi
 • Tekneyle İstanbul Turu Organizasyonu
 • Teknede Parti organizasyonu
 • Doğum Günü organizasyonu

İnsanlar, özel günlerini çok daha anlamlı hale getirmek için firmadan yat ve tekne kiralayabiliyorlar. Düğün, 14 Şubat Sevgililer Günü veya Balayı gibi özel günler için tekne kiralanabiliyor. Bunun yanı sıra, arkadaşlar veya aile üyeleri, tekneyle İstanbul’un tadını çıkarmak için bir organizasyon düzenleyebiliyorlar. Öte yandan iş insanları, İstanbul’a gelen misafirlerini tekne turuyla karşılayabiliyor ve görüşmelerini İstanbul’un eşsiz güzelliğini izlerken yapabiliyorlar.

İstanbul Yat Kiralama Fiyatları

Yat kiralama son zamanlarda oldukça popüler hale geldi. Bu sebeple birçok kişi fiyatlarını merak ediyor. Yatların kapasitesi değişiktir. Aracın boyu ve kapasitesi değiştikçe talep edilen ücret de değişir. Ayrıca, katılımcı sayısı da ücret üzerinde belirleyicidir. Bazı müşteriler, firmadan yemekli organizasyonlar talep ediyorlar. Bu durumda, fiyata, yemek organizasyonu da dahil edilir. Bunlara ilave olarak, kiralamanın ne kadar süreyle yapılacağı fiyat üzerinde önemli bir etkendir. Yat ve tekne kiralama, bugün lüks olmaktan çıktı, insanlar arkadaş gruplarıyla bir araya gelerek, kolayca tekne kiralayabiliyorlar.

Saatlik Tekne Kiralama

Firma, müşterilerin tüm taleplerine olumlu yanıt veriyor. Müşteri, günlük hizmet almak isterse, firma bunu sağlıyor. Müşteri, saatlik hizmet almak isterse, firma, bunu da sağlıyor. Firma, müşterilerine 1 saat boyunca İstanbul’u gezdiriyor. Tarihi yapılar, Topkapı Sarayı, Yalılar, Kız Kulesi, Anadolu ve Rumeli Kavağı gibi İstanbul ile özdeşlemiş pek çok yer geziliyor. Saatlik tekne kiralamak, az vakti olanların tercih edeceği bir etkinlik olduğu gibi, aynı zamanda daha ekonomik bir seçenek olarak öne çıkıyor. Bu konuda, firmanın uzman personeli, müşterisine en uygun seçenekleri sunuyor.

İstanbul Konaklamalı Yat Kiralama

Tekne turu dışında bir diğer hizmet de konaklamalı yat kiralama hizmetidir. Tekne, İstanbul’u gezerken belirli noktalarda mola verir. Bu esnada teknedeki misafirler fotoğraf çekebilir veya manzaranın tam manasıyla tadına varabilir. Firmanın uzman ekibi, misafirlerin konforu için azami çaba gösteriyorlar. Müşterilere, harika bir atmosferde yakın dostlarıyla beraber, leziz yemeklerin tadını çıkarmak kalıyor. Tekne kiralamak isteyenler, en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla alabilmek için firmayla iletişim kurabilirler. Firma, 7/24 hizmet anlayışıyla gelen tüm taleplere en kısa sürede yanıt veriyor.

YouTube video

YouTube video

YouTube video

04 min 5

İstanbul Sahibinden Yat kiralama

Screenshot at Oca 13 13 38 03

İstanbul Yat Kiralama

Bu İçeriği Oyla