Şoförlü Limuzin Kiralama

Hayatınız boyunca kaçınız limuzin ile tanıştınız? Daha önce sizin için özel birine şoförlü limuzin kiralama işlemi gerçekleştirdiniz mi? Cevabınızın henüz tanışmadım ve gerçekleştirmedim olma ihtimali %99. Birçok insan bu hizmetin uçuk bedeller üzerinden olacağını düşünerek aklının ucundan bile geçirmez.

Şoförlü Limuzin Kiralama Nedir?

Evlilik yıl dönümü, düğün organizasyonu, davet, sünnet, kına, özel bir akşam yemeği ve daha fazlası. Show Life Yatçılık Organizasyon yatkiralamaistanbul.com adı altında marka bilinirliği ve alternatiflerinden herkesin faydalanması adına artık online platformda. Kredi Kartı ve 7/24 rezervasyon desteği ile sizler de bu özel günlerinize bir limuzin ile gitmek ve bu anları ölümsüzleştirmek istemez miydiniz?

Show Life Yatçılık ve Organizasyon olarak tüm değerli günlerinize özel şoförlü limuzin kiralama hizmeti veriyoruz. Özel anlarınıza özel şoför ve limuzin ile katkıda bulunurken, bir yandan da size bu hizmeti kredi kartı ile ödeme kolaylığı sunuyoruz.

Şoförlü Limuzin İle Nereye Gidebilirim?

Limuzin basit bir araç değildir. Tamamı ile özel sürüş deneyimine sahip olması gereken şoförler tarafından kullanılır. Kral ve kraliçe gibi ağırlanmak sizin de hakkınız. Şık giyimli şoförünüz tarafından kapıların açılması, limuzinin içine girdiğiniz o an ve partnerinizi hayal edin. Bu eşsiz anı nasıl unutabilirsiniz ki!

Şoför emrinizde, limuzinde ikramlar eşliğinde yaşayacağınız bu eşsiz deneyim ile gidebileceğiniz;

 • Düğün organizasyonu
 • Özel Parti ve Davetler
 • Bayi toplantısı ve  organizasyon
 • Balo
 • Kına gecesi organizasyonu
 • Nişan
 • Sevgililer günü kutlaması
 • Çok özel bir akşam yemeği
 • Yat ile çıkılacak bir tur
 • Evlilik teklifi
 • Bekarlığa veda Partisi Organizasyonu

 

Ayrıca daha birçok seçeneğe bu özel araç ve özel şoför ile gidebilir ya da götürülebilirsiniz.

 

 

Her Zaman Hayallerdeki Araç

Limuzin bir anlamda zenginliğin ve şaşaanın sembolüdür. Herkes hergün limuzin ile gezmez. Firma olarak özel günlerinizde emrinize sunmak amacı ile bu özel araç ile en unutulmaz anlarınıza eşlik etmeye hazır ve nazırız. Hayallerinizdeki organizasyona katkı sunmak görevimiz.

Limuzin Kiralama Şartları

Özel şoförlü limuzin kiralamak adına 7/24 çalışan rezervasyon birimimiz ile irtibata geçebilirsiniz. Talebiniz saat, gün ve ilgili şartların oluşturulmasına bağlı olarak hemen onaylanır ve anında teyidi gerçekleştirilir. Talebinizi garanti altına almak adına kredi kartınıza provizyon sağlanır veya depozito istenmektedir.

Partnerinizi şımartmak ve ona ne kadar değerli olduğunu göstermek adına kapımızı çalmanızı bekliyoruz. Kusursuz hizmet, güler yüz, en güzel anlarınıza özel mükemmel deneyimi yaşama şansı bir tık kadar uzağınızda. yatkiralamaistanbul.com şoförlü araç kiralama ve organizasyon.

YouTube video

Bu İçeriği Oyla

Yorum Yap