Tekne Kiralama

İnsanların hayal dünyası çok geniştir. Bu nedenle de daha çok özel gün organizasyonlarında insanlar hayal güçlerini zorlayarak kendilerine ve sevdiklerine unutamayacakları bir gün yaşatmak isterler. Bu noktada ise son dönemlerde popüler bir uygulama olan organizasyon şirketlerinden destek alınabilir. Sitemiz her türlü özel günlerinizi sizin için daha anlamlı bir hale getirmek için tekne kiralama hizmeti verir. Farklı standartlara sahip tekne ve yatlarımız için sitemizi mutlaka ziyaret ediniz.

Tekne Kiralama Neden Yapılır?

Tekne kiralama hizmetleri farklı amaçlar için alınabilir.

Bunlar arasında en sık olarak;

  • Düğün- nişan gibi organizasyonlarda
  • Boğaz turlarında
  • Evlilik teklifi gibi özel organizasyonlarda
  • Yaz tatili gibi amaçlarla kullanılır

 

Tekne kiralarken alacağınız hizmetlerin neler olduğu da önemlidir. Çünkü bu hizmetler kiralama bedelini belirler. Sitemiz yatçılık alanında ki 25 yıllık deneyimi ile müşterilerine daha kaliteli bir hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Sitemizden ister saatlik ister günlük yada daha uzun süreli tekne kiralama hizmeti alabilirsiniz. Bu konuda daha nitelikli bilgi almak için Showlifeyatcilik.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Tekne Kiralama Fiyatları

Tekne kiralama fiyatları kiralanacak teknenin standartlarına göre belirlenir. Yani yiyecek ve içecekler sitemiz tarafından ayarlanacaksa yada tekne lüks bir tekne ise fiyatlarda o oranda farklılık gösterir. Bunun yanında kiralama süresi de fiyat belirlemede önemli bir kriterdir. Firmamızda kiralanan teknelerin yakıtlara kiralama bedeli içine dahildir.

Sitemizden kiralamak isteyeceğiniz tekneleri önceden görebilirsiniz. Kiralamak istediğiniz tekne için iki gün önceden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Eğer tekne müsait değilse başka alternatif tekneler sizlere gösterilir. Sitemiz piyasanın en uygun fiyatlara tekne kiralama hizmeti veren güvenilir bir firması olarak sizlere hizmet veriyor. Her türlü tekne kiralama hizmeti için bizimle iletişime geçiniz.

tekne kiralama

 

Yorum Yap