Teknede Fasıl Organizasyonu

Denizin eşsiz güzelliği ve havası ile yat turlarına olan talep son zamanlarda giderek artmıştır. Düğün, evlenme teklifi organizasyonları, partiler ve geziler derken tekne eğlenceleri hızla çoğalmıştır. Bu tekne organizasyonların bir yenisi de fasıl organizasyonlarıdır. Teknede fasıl organizasyonu normal mekanlara göre çok daha keyif verici olabilir. Kişilerin yakın çevreleriyle birlikte iş stresini ve yoğun çalışma temposunun yorgunluğunu atmak adına düzenlenen tekne fasılları son derece keyiflidir.

 

Muhteşem türküler ve nağmeler ile keyfinize keyif katacak fasıl grupları, bu iş için son derece deneyimlidir. Tekne de fasıl planlaması net olarak belirlendikten sonra ilgili kişiler ile iletişime geçilir. Yat firmaları bu işi en ince ayrıntısına kadar ustalıkla gerçekleştirebilir. Son yıllarda çok fazla talep edilen bu organizasyonları düzenleyen yat organizasyoncuları son dere profesyonelleşmiştir. Harika anlar yaşayacağınız tekne fasıllarını özellikle yaz aylarında tercih edecek keyfinize keyif katabilirsiniz.

Teknede Fasıl Organizasyonlarının Maliyeti

Teknede fasıl organizasyonu sıradan mekanlara göre farklı maliyette olabilir. İçeceklerin ve yiyeceklerin türü, fasıl ekibinin ne kadar zaman zarfında çalışacağı ve teknenin kiralanma süresi maliyeti arttıran etkenlerdendir. Ayrıca yat fiyatlarına oranla teknelerde çok daha fazla kişi bulundurulacağı düşünülürse maliyette ona göre artmaktadır. 300 kişiye kadar hizmet veren tekne organizasyonlarında servis yapan elemanların sayısı da yine maliyeti arttıran etkenler arasındadır. Fasıl grubunu kişilerin kendilerinin de getirebileceği gibi organizasyon şirketi de anlaştığı fasıl grubu ile gerçekleştirebilir.

 

Eğlence garantisi %100 olan tekne fasılları mutlaka düzenlenmelidir. Açık havanın vermiş olduğu huzur ve denizin mavi tonları, fasıl keyfi eşliğinde keyfinize keyif katacaktır. Teknede fasıl organizasyonu işini uzun süredir düzenleyen firmalar ile iletişime geçerek organizasyonunuzu en iyi şekilde planlayarak gerçekleştirebilirsiniz. Keyifli anlar yaşamak isteyen herkese tekne fasılları tavsiye edilmektedir.

YouTube video

YouTube video

YouTube video

YouTube video

YouTube video

YouTube video

YouTube video

yatta fasil gecesi

Teknede Fasıl Organizasyonu

Bu İçeriği Oyla

Yorum Yap