Yat Kiralama

Deniz, insanları dinlendiren ve yenileyen bir etkiye sahiptir. Bu sebeple, sonsuz maviliklere açılarak, bu keyfi yaşamayı birçok kişi istiyor. Bu alanda, güvenilir hizmet sunan firma, müşterilerinin beklentilerine yanıt verebilmeyi başarıyor. İnsanlar, tüm bir yılın yorgunluğunu, denizde atabiliyorlar.

Yaz tatili için tekne, yat kiralamak çok popüler olduğu gibi, kışın da tekne kiralanabiliyor. Farklı organizasyonlar için yat kiralayan kişilerin sayısı her geçen gün artıyor. Mezuniyet, doğum günü veya düğün gibi etkinlikler, yatta yapıldığında çok daha özel hale geliyor. İstanbul’un eşsiz güzelliğini denizden yaşamak herkesin hayalidir. Firma, yat kiralama hizmetiyle bu hayali gerçeğe dönüştürüyor.

Yat Kiralama Hizmetleri

Yat Kiralama hizmeti, etkinliğe ve kişi sayısına göre farklılık gösterir Bu durumda, tercih edilen yat tipi değişir

 • VIP Yat kiralama
 • Motoryat kiralama
 • Gulet kiralama
 • Yelkenli Yat kiralama

Bunlar, etkinlik türüne göre tercih edilebilecek araçlardır. Profesyonel firma, tekne çeşitlerinin fazlalığı sayesinde her türlü talebe yanıt verebilme kapasitesine sahiptir. Firmanın profesyonel ekibi, müşterilerini en doğru şekilde yönlendiriyor.

Yatta Düzenlenen Organizasyonlar

Yatta pek çok farklı organizasyon düzenlenebilir. Bunlardan kısaca söz etmek gerekirse;

 • Düğün organizasyonu
 • Nişan davet organizasyonu
 • Sünnet dügünü organizasyonları
 • Mezuniyet törenleri
 • Doğum Günü organizasyonu
 • Yılbaşı Kutlaması
 • Bayi Toplantısı
 • Şirket Etkinlikleri
 • Akşam Yemeğinde Boğaz Turu etkinlikleri

Görüldüğü gibi, hem aile arasındaki organizasyonlar, hem de resmi organizasyonlar yatta yapılabiliyor. İnsanlar, hayatlarının en özel günü olan düğünlerini yatta yaparak, bu anı eşsiz bir hale getirebiliyorlar.

Ayrıca, sevilen biri için yatta düzenlenen yaş günü partisi son derece anlamlı oluyor. Bunlara ek olarak, kurumsal şirketler, yat kiralayarak motivasyon arttırıcı etkinlik düzenleyebiliyorlar. Müşterinin nasıl bir etkinliğe ihtiyacı varsa, ona göre bir hizmet alıyor. Etkinlik, İstanbul’un doğal ve tarihi zenginliğiyle daha fazla anlam kazanıyor ve insanlar için unutulmaz bir anıya dönüşüyor.

Yatta Yemek Organizasyonu

Düğün, toplantılar, sünnet, doğum günü gibi organizasyonlarda müşteriler yemekli hizmet alabiliyor. Firma bünyesinde, her biri alanında uzman personeller görev yapıyor. Müşteri yemekli tekne kiralamak istediğinde devreye kabiliyetli aşçılar giriyor. Müşterinin istediği yemekler hazırlanıyor ve en şık şekilde sunumu yapılıyor.

Müşteri, işin bu aşamalarıyla ilgilenmiyor o sadece, teknenin, İstanbul’un ve dostlarıyla bir arada olmanın keyfini çıkarıyor. Aşçıların yanı sıra, servis elemanları da bu alanda uzman kimselerdir. Müşteri, yatta geçirdiği süre boyunca kendisini çok özel hissediyor.

Yat Kiralama Fiyatları

Yat kiralamak, giderek lüks olmaktan çıkıyor. Özellikle, 8-10 arkadaşın bir araya gelerek yat kiralaması için her birinin cüzi bedeller ödemesi yetiyor. Yat kiralama fiyatını belirleyen en önemli unsur, elbette tercih edilen yat türüdür. Yatın tercihi konusunda belirleyici olan da katılımcı sayısıdır. Dolayısıyla, daha fazla katılımcı olursa, daha büyük bir yat gerekir ve fiyat artar.

Ayrıca, yatın ekstra özellikleri olup olmaması, fiyat üzerinde etkilidir. Tabi, süre uzadıkça fiyat artar. Önemli günlerde, yaz dönemlerinde, sevgililer günü, bayramlar, tatiller, talebin fazla olduğu dönemlerdir.

Günlük Yat Kiralama Fiyatı

Denizin tadını çıkarmak isteyen ama bunun için yeteri kadar zamanı olmayanlar için en iyi seçenek günlük yat kiralamak olarak öne çıkıyor. Müşteri, sevdiği arkadaşlarıyla beraber, yatla İstanbul’u keşfedip unutulmaz anlar yaşayabiliyor. Günlük yat kiralama fiyatı ile öne çıktığı gibi, zamansızlık sebebiyle yat kiralayamayan kişilere de çözüm sunuyor.

Firma, gelen tüm taleplere en kısa sürede çözüm sunuyor. Bu sebeple, 7/24 çalışıyor ve %100 müşteri memnuniyeti sağlamayı amaçlıyor. Firma, ister günlük, ister uzun süreli olsun tüm müşterilerini maksimum hizmet kalitesiyle karşılayıp, en iyi hizmet kalitesiyle yolcu etmeyi istiyor.

 

lüks yat kiralama