Yat Kiralama

Firmamız 20 yılı aşkın süredir yat kiralama ve tekne kiralama alanlarında profesyonel hizmet veriyor. Ayrıca firma olarak müşterilerimizin talebine göre yatlarımızda özel organizasyonlar düzenliyoruz. Bu işlemleri deneyimli ve çalışkan olan ekiplerimizle gerçekleştiriyoruz.

Yat Kiralama Hizmetlerimiz

Firma olarak kişilerin taleplerine yönelik olarak çeşitli amaçlarla yatların kiralanması hizmetini veriyoruz.

Kiralama hizmetlerimizden bazıları şunlardır;

  • Evlilik teklifi
  • Doğum günü partisi
  • Partiler
  • Düğün organizasyonları
  • İş toplantısı
  • Adalar turu
  • Mezuniyet balosu
  • Yurt dışı misafirleri
  • Sanatçılar

 

Kısaca firma olarak kişilerin talep ettikleri amaçlar doğrultusunda kiralama hizmeti veriyoruz. Yatlarımızı saatlik olarak kiralayabildiğimiz gibi haftalık ya da aylık olarak da kiralayabiliyoruz. Ayrıca müşterilerimiz isterlerse kaptanlı istemezlerse kaptansız kiralama hizmeti veriyoruz.

Evlilik Tekliflerinizi Yatlarımızda Yapın

Evlenmek istedikleri kız arkadaşlarına farklı bir evlenme teklifi yapmak isteyenler için yatlarımızı kiralıyoruz. Kiralama hizmetimiz yanı sıra evlilik teklifi için yapılması gereken organizasyonları müşterimizin fikrini alarak gerçekleştiriyoruz. Çiftimiz için önemli olan bu anın unutulmaz olması için profesyonel ekiplerimizle organizasyon yapıyoruz.

Mezuniyetinizi Yatlarımızda Kutlayın

Lise ve üniversite mezuniyet törenleri öğrenciler için çok önemlidir. Bizlerde bunun farkında olarak öğrencilerin bu güzel anlarını eğlenceli bir şekilde kutlayabilmeleri için yatlarımızda mezuniyet töreni yapılması için hizmet veriyoruz. Yatlarımız sayesinde müşterilerimiz boğazda harika bir mezuniyet töreni kutlaması yapabiliyorlar. Tören kapsamında firmamızın personelleri ile kutlamaya katılanlara içki ve yiyecek gibi servisleri en iyi şekilde gerçekleştiriyoruz. Bu sayede müşterilerimizin geceden mutlu ayrılmalarını hedefliyoruz.

İş Toplantılarını Yatlarımızda Yapın

İş toplantıları çoğu zamanlarda sıkıcı geçen toplantılardır ve bizler bu toplantıları açık havada ve yat gezisi ile eğlenceli bir hale getirmek için çalışıyoruz. Kiralanan yatlarımızda gerçekleştirilen toplantılar daha verimli geçiyor. İş toplantısı yapanlar toplantılarda iş konuşmanın yanı sıra bir boğaz turu da atmış oluyorlar.

Düğünlerinizi Yatlarımızda Yapın

Firma olarak kiralık yatlarımızda düğün organizasyonları da yapıyoruz. Çiftlerin ve ailelerinin düğünde harika bir zaman geçirmesini sağlıyoruz. Düğünlerini yatlarımızda gerçekleştirmek isteyen kişiler bizlere başvurduklarında onların fikirlerini ve isteklerini dinleyerek hayallerindeki organizasyonu firma olarak gerçekleştiriyoruz. Aynı zamanda düğünün sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesi için ekipçe planlı bir şekilde çalışmalar yapıyoruz. Düğünün temasına uygun olarak yemek ve müzik ayarlamalarını yaparak evlenecek çiftlerimizin mutlu olmalarını istiyoruz.

Yat Kiralama Fiyatlarımız

Kiralık yatlarımızdan talep ettiğimiz fiyatlar yapılan organizasyonlara ve verilen imkanlara göre değişiklik gösterebiliyor. Aynı zamanda yatın kiralanma süresi de fiyatın artmasını sağlayabiliyor. Ayrıca yapılacak kiralamanın kaptanlı ya da kaptansız olmasına göre değişiklik gösterebiliyor. Kişiler firmamıza organizasyon yaptırmak istediklerinde iletişim numaralarımızı kullanarak bizimle iletişime geçebiliyorlar ayrıca organizasyon öncesi ödemeleri gereken fiyatı da öğrenebiliyorlar. Sizlerde özel günlerinizi yatta kutlamak isterseniz bizi tercih edebilirsiniz.

yat Kiralama

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>