VİP Show Time  Yatçılık Kiralama Hizmetleri Hakkımızda

Show Time VİP Yatçılık kiralama hizmetleri sunan firmamız sunduğu kaliteli, profesyonel ve konforlu kiralama hizmetleri ile uzun yıllardır sizlere en iyi hizmeti sunmaktadır. En son teknolojik özelliklere sahip farklı ebatlarda yatlarımız ile kiralama hizmetlerinde sunduğumuz kolaylık ve geniş kiralama seçeneklerimizle sizler için en iyi hizmeti sunmaktayız.

Firmamız sahip olduğu profesyonel hizmet anlayışı, Yılların tecrübesi ve kaliteli yat çeşitleri ile sizler her zaman hizmetinizdeyiz. Firma olarak sunduğumuz hizmetlere o kadar güvenmekteyiz ki sunduğumuz tüm kiralama seçenekleri ve sunduğumuz hizmetler için memnuniyet garantisi sunmaktayız. Ve teknolojinin her zaman takipçisi olarak dünya genelinde en konforlu, en teknolojik ve güvenilir yat ve tekne çeşitlerinin kiralama hizmetlerini en uygun fiyatlarla sağlamaktayız.

Misyonumuz

Yat kiralama hizmeti sunan firmamızın misyonu konforu ve memnuniyeti en üst düzeyde yaşamak amacıyla kurulmuştur. Tüm yat ve tekne çeşitlerimizin kiralanması ve buralarda yapılacak organizasyonların hazırlanması hizmetleri firmamızın kalite ve güven ilkeleri doğrultusunda sunulmaktadır. Firmamızın tüm elemanları yat kiralama, yat ve tekne organizasyonları konusunda son derece eğitimli ve deneyimli kişilerden oluşmaktadır.

Sahip olduğumuz kaliteli hizmet anlayışı ve alanında yüksek deneyim ile birlikte sunacağımız tüm kiralama ve organizasyon hizmetlerinde sıfır sorun ve yüksek kalite prensibine göre hareket etmekte ve hizmet içi eğitim faaliyetlerimizi bu doğrultuda sağlamaktayız. Kalite, müşteri memnuniyetinin en önde olması, güven ve güler yüz firmamızın sürekli olarak sunduğu ve devam etmesi için sürekli kendini geliştirdiği özelliklerdir. İşletmemiz garantili hizmet prensibinden, en ideal ücret politikalarından ve her şartta saygılı ve güler yüzlü hizmet anlayışından asla taviz vermemektedir.

Vizyonumuz

Yat kiralama hizmeti sunan firmamızın vizyonu ise; size sunulan tük tekne ve yatların her tülü bakım ve kontrollerinin yapılarak size en güvenli hizmeti ve en sorunsuz yat ve tekne organizasyonlarını sunmaktadır. En son teknoloji yat ve teknelerimiz size en konforlu yat kiralama hizmetini sunmaktadır.

Tarihçemiz

Yat kiralama hizmeti sunan firmamız size uzun yıllardır aynı kalite ve profesyonellikte hizmet sunmaktadır. Uzun yıllar boyunca yaptığımız yeniliklere ve müşteri odaklı hizmet anlayışı ile sektöre her zaman ilklerin firması olmaktayız. Sizlerin desteği ile firmamız sunduğu her hizmette kalite ve memnuniyeti her zaman yaşatacaktır.