Kız Kulesi Organizasyonları

Adeta İstanbul’un simgesi haline gelen İstanbul boğazı ve kız kulesi birçok kişinin gördüğü ama pek az kişinin keşfettiği yerlerdendir. Günümüzde çok sık düzenlenen deniz turları sayesinde kolaylıkla gezilip görülebilen kız kulesi, birçok insanın ve turistin ilgi odağı olmuştur. Keşfedilecek güzelliklere sahip olan bu mekanın içerisi de aynı dışarıdan göründüğü kadar güzeldir. Eğlenceli turlar eşliğinde bu yapıyı görebilir güzel anlar yaşayabilirsiniz. Kız kulesi organizasyonları birçok şehirde tur şirketleri tarafından her şey dahil fiyat seçenekleriyle düzenlenmektedir. Yapılması gereken tek şeyin ilgili tur şirketi ile iletişime geçerek planlanmasıdır.

Birçok insanın söylediğine göre kız kulesinde gizli bir geçit’in olduğu, yiyecek ve içecek fiyatlarının çok fazla olduğu söylenmektedir. Sık sık düzenlenen bu turlar sayesinde insanlar bu tarihi yapıyı yakından görerek keşfetmektedirler. Kız kulesi turları rehber eşliğinde gerçekleştirilmektedir. Kız kulesine girişin ücretli olduğu unutulmamalıdır. Tur firması ile ya da kendiniz yat ve tekneler ile buraya ulaşım sağlayabilirsiniz fakat organizasyon eşliğinde gezmek çok daha eğlenceli ve keyifli olacaktır.

Kız Kulesi Organizasyonlarının İçeriği

Özellikle İstanbul çevresinde birçok şehirde bulunan tur şirketleri tarafından kız kulesi organizasyonları düzenlenmektedir. İstanbul’a geldikten sonra ilgili alana gidilerek kuleye ulaşım sağlanmaktadır. Rehber eşliğinde gezildikten sonra en üst katında harika bir manzaraya ulaşılır. Kız kulesinin son katında eşsiz manzaralı olan kısım aynı zamanda restoranın bulunduğu bölümdür. Fiyat seçenekleri normal mekanlara göre farklı olan bu alanda bir defaya mahsus bile olsa yemek keyfi yaşanabilir ya da bir şeyler içilebilir. Tur şirketleri her şey dahil fiyat seçenekleriyle düzenledikleri organizasyonlarda, kız kulesinde ücretsiz yemek yenilebilir. Mümkünse herkesin ömürde bir defada olsa bu güzel mekana düzenlenen turlara katılması tavsiye edilir.

51220160340831

Kız Kulesi Organizasyonları

Bu İçeriği Oyla

Yorum Yap