Yatta Parti Organizasyonu

Hayatınız boyunca unutmayacağınız, daha doğrusu unutamayacağınız bir yat organizasyonuna imza atmak ister miydiniz? Eğer cevabınız ‘Evet, İstiyorum’ ise yat ile parti organizasyonu hizmetimiz ile yanınızdayız.

Yatta parti organizasyonu düzenlemek ve özel anlarınızı unutulmaz kılmak için bir yat veya tekne kiralamak, son yılların özel organizasyon türlerinden biridir. İstanbul gibi muhteşem bir Boğaz ve manzaraya sahip olan ülkemizde, kiralık yat ve yat organizasyonu hizmetlerimizi sunmak, uzun yıllardır süregelen tecrübemiz ile sizleri oldukça mutlu edecektir.

Unutulmaz Bir Yat Partisine Hazır Olun

Bir yat organizasyonda neler gerçekleştirebileceğinizi hayal edin.

Biraz örneklendirecek olursak;

  • Lise mezuniyeti
  • Üniversite mezuniyeti
  • Balo
  • Özel partiler
  • Grup ve şirket yemeği
  • Özel akşam yemeği
  • Müzikli eğlence
  • Romantik bir yemek

 

Aklınıza her ne gelirse, buna uygun olarak yat kiralama hizmeti veriyor ve sizler için bu çözümü uzman kadromuzla yaratıyoruz. Unutulmaz bir yat partisi ile sevdiklerinizle bir araya gelmek ve kutlama yapmak, üstelik bunu İstanbul Boğazı’nda gerçekleştirmek, paha biçilemez olsa gerek.

Etkinlik Düzenlemek Mi İstiyorsunuz?

Kutlama yapmak için bir sebebiniz var mı? Bize göre kutlama yapmak için bir sebebe değil, eğlenmeye ihtiyacınız olması yeterli. Sizler için bir çözümümüz var. Unutulmaz bir yat partisi, kaptanı ve mürettebatı ile yat kiralama, firmamız ile mümkün.

Uzmanlığımıza güvenerek bizleri tercih etmeniz durumunda, istisnai düzeyde kaliteli ve bambaşka bir parti sizleri bekleyecek. İster basit kokteyller eşliğinde, ister yemekli, ister kanepe ve atıştırmalıklar eşliğinde organizasyon düzenlerken, bu yiyecek ve içeceklerin servisini ve teknenin rotasını bizlere bırakın. Deniz kokusu ve mutluluk tüm bedeninizi saracak.

Yat Kiralama İşlemi

Yat kiralama işlemleri için firmamızla irtibat kurmanız ve uygunluk almanız yeterlidir. Fiyat tekliflerimiz ve uygun fiyat aralığımız ile hizmetinize sunacağımız yatlarımız için tarih, kişi sayısı ve organizasyon türünü belirtmeniz yeterli. Bir yat kiralamak için ihtiyacınız olan tek şey rezervasyondur. Rezervasyonun detayları ile tarafımıza başvurmanız durumunda, uygun ödeme seçenekleri ve fiyatlarımız ile size en uygun yat ve en ideal organizasyonu düzenleyebiliriz.

Her Şeyi Bize Bırakın

Tepeden tırnağa tüm istekleriniz, ihtiyacınız olan her şey, menü, servis, ikram ve müzikle birlikte, aklınızdaki her şeyi bize bırakın. Sizler için en özel dekorasyon ve en özel hizmetlerimizle, yatlarımızı zevkinize göre dizayn edecek ve sizlere yalnızca eğlenceyi bırakacağız. İstanbul Boğazının serin esintilerinde yatta parti organizasyonu ve özel geceleriniz için bizimle irtibata geçmeyi unutmayın.

Yatta Parti Organizasyonu

 

Yorum Yap