Boğazda İftar Turu Organizasyonu

Ramazan ayının gelmesiyle birlikte, iftar organizasyonları düzenlenmektedir. Boğazda tur gerçekleştirerek, unutulmaz bir gece sizleri bekliyor. Sevdiklerinizi, ailenizi, eşinizi, dostunuzu iftar yemeğine davet ederek boğazda tur ile güzel anılar biriktirin.  Hazırlanmış özel menüler ve seçkin konseptler ile eski Ramazan tadında bir gece kim hayır der ki? Denizin verdiği huzur ve Ramazan’ın ambiyansı ile birlikte Sizler de gecenin tadını çıkarın.

Bu yemekleri organize eden birtakım firmalar mevcuttur. Boğazın eşsiz güzellikleri ile sakin sularında muhteşem bir gece sizleri bekliyor. Bunun için yapmanız gereken tek şey tekne kiralamak olacaktır. Organizasyonları oluşturan firmalar ile iletişime geçerek ayrıntılı bilgiye sahip olabilirsiniz. Boğazda iftar turu organizasyonu düzenlenirken, müşterilerin arzu ettiği konseptine göre de geceler hazırlanmaktadır.

Fiyat Aralıkları

On bir ayın sultanı ramazan ayında eşinize ve dostunuza toplu davet vermeyi düşünüyorsanız, tekne kiralayarak en güzel şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Denizin sağladığı sakin ortam ve Ramazan’ın verdiği huzuru dostlarınızla paylaşabilirsiniz. Tekneler günübirlik kiralandığı için hesaplıdır. Fakat istenilen konsepte göre, organizasyonlar düzenlenir. Bu nedenle de fiyatlarda değişiklik oluşmaktadır. Oluşturulan ramazan menüsü, hizmet veren personeller, kaptan ve aşçı hizmetleri fiyatlandırmaya tâbidir.

Müşteriler eski ramazanları yâd eden bir takım organizasyonlar dâhil edebilirler. Ramazan Şenlikleri ile geceye eşsiz bir güzellik katarak, dostlarınız ile güzel vakit geçirmek sizleri bekliyor.  İlahiler ve sohbetler eşliğinde huzur dolu bir iftar yemeği sizleri bekliyor. Ekstra oluşturulan konseptler, fiyatlara dâhil değildir. Boğazda iftar turu organizasyonu için önceden rezervasyon yapılması şarttır.

Hava sıcaklıklarının artmasıyla Denizde de hareketlenme başlamıştır. Bu sebepten ötürü rezervasyon ne kadar erken yapılırsa o kadar iyidir. Böylelikle uygun fiyat seçeneklerinden de faydalanmış olunur. Boğazın eşsiz güzelliği sakin suları ile birlikte muhteşem bir gece sizleri beklemekte. Yapılan rezervasyon ile birlikte birtakım ön hazırlıklar yapılır. Boğazda iftar turu organizasyonu sayesinde unutulmaz bir ramazan sizleri bekliyor.

Boğazda İftar Turu Organizasyonu

Yorum Yap