Teknede Yemekli Düğün Organizasyonu

Teknede yemekli düğün organizasyonu ülkemizi çepeçevre sarmalayan mavi denizlerde unutulmaz bir düğün için başvurulan seçenekler arasında günümüzde en çok tercih edilen organizasyonlar arsında yer almaktadır. Bu organizasyonlar firmamızın da sunmuş olduğu lüks ya da ekonomi tipi son model teknelerde gerçekleştirilmektedir. Her türlü olanak düğün sahiplerine ayrıca sunulacağı gibi boş tekene kiralayıp diğer tüm olanakları müşterilerin sağlaması şeklinde uygulamalarımız da bulunmaktadır. Bu doğrultuda pasta, kamera çekimi, kişi sayısı ve diğer tüm detaylara göre fiyatlar da farklı şekillerde paketler oluşturulmaktadır.

Teknede yemekli düğün organizasyonu kapsamında en az iki kişiden 300 ya da daha fazla sayıda bir davetliye kadar hizmet verecek tekneler müşterilerimize sağlanmaktadır. Bu doğrultuda bir düğün saati kadar yani 2 ile 4 saat arasında değişen bir aralıkta tekneler hizmette olmaktadır. Özellikle düğün konseptine özel olarak donatılmış ses sitemi ile davetli ve düğün sahiplerinin gönüllerince eğlenmesi amaçlanmıştır. Aynı zamanda masa ve sandalye süslemeleri de konsept kapsamında tarafımızca yapılabilmektedir. Son olarak ise rota üzerinde olmak kaydı ile herhangi bir yer başlangıç ve bitiş yeri olarak seçilebilmektedir.

Teknede Yemekli Düğünlerde Hangi Hizmetler Yer Alır?

Teknede yemekli düğünde pasta a dahil olmak üzere yemek ve ikramlar paket dahilinde yer almaktadır. Bunun yanında mutfak ve servis hizmeti, içecek ikramları, kaptan, personel ve yakıt ücretleri ve ses sistemleri de bu konseptte yer alan temel hizmetlerdir. Ayrıca düğün sahiplerinin isteği doğrultusunda canlı müzik ve dans ekibi, havai fişek ve lazer şovları olmak üzere fotoğraf ve video çekimi de ekstra hizmet dahilinde firmamızın sunmuş olduğu seçenekler olarak yer almaktadır. Mavi bir maceraya atılarak unutulmaz bir an yaşamak ve davetlilere yaşatmak için firmamız imkânları siz müşterilere sunulmaktadır.

Teknede Yemekli Düğün Organizasyonu

Yorum Yap