İstanbul Sarıyer Tekne Kiralama

Yaz aylarının gelmesi ile denizlerde hareketlilik başlamıştır. Masmavi suların derinliklerinde, muhteşem turlar ile güzel anılar biriktirmek sizleri bekliyor. Sevdiklerinize sürprizler yapmak, özel günlerinizde eşsiz vakitler geçirmek, düğün, kına ve Parti gibi organizasyonlar düşünüyorsanız, mavi suların üzerinde hayallerinizi gerçekleştirmek için tekne kiralayabilirsiniz. Deluxe ve ultra lux yatlarda hazırlanan çeşitli konseptler mevcuttur.

Tekne çeşitliliği konsept farklılığı ve alternatif seçenekler ile rüyalarınız gerçek oluyor. Tekne kiralama da birtakım tekne çeşitleri mevcuttur. Yelkenli tekneler motor yatlar ve mega yatlardır.  Ayrıca gulet tekneler de mevcuttur. Tekneler ekonomik olarak dörde ayrılmaktadır. Bunlar; standart gulet, lüks gulet, Deluxe gulet ve ekonomik gulettir.  İstanbul Sarıyer tekne kiralama ile mavi suların derinliklerinde eşsiz deneyim sizleri bekler.

Tekne Kiralamada Fiyat Seçenekleri

Konfor seviyesinin artmasıyla kademeli olarak fiyatlarda artış göstermektedir. Fiyatların aralığı müşterilerin tercihine bağlıdır. Ayrıca kiralanan zaman dilimi, gezi mesafesi, talep edilen ekstra konseptler dâhilinde değişiklik gösterebilir. Tekne seçimi de fiyatları etkileyen en önemli faktörlerden biridir. Sezon aylarında kiralama bedelleri oldukça yüksek olurken, rezervasyon erken yapıldığı takdirde bu fiyatlarda indirim sağlanabilir.

Çıkış limanının izlemek istenen rota yetkililere daha önceden bildirilmesi gerekir. Her teknenin Limanı aynı değildir.  Bu nedenle ulaşım imkânları uygun olan tekneler seçilmesi önerilmektedir. Liman vergisi, su gideri, personel servis, sigorta, yakıt, tekne malzemelerini kullanma fiyatları kapsamaktadır. İstanbul Sarıyer tekne kiralama çeşitli aktiviteleri kapsamaktadır.

Zengin menü çeşitleri alkollü alkolsüz içecekler uygulanan hizmetler fiyatlara dâhildir. Tekneyi kiralayıp gezinti sona erene kadar, biriktirebileceğiniz birçok ana bulunmakta. Tur sırasında dikkat edilmesi gereken noktalar, kaptan tarafından müşterilere iletilir. Bu uyarılar tamamen güvenliği sağlamak içindir. İstanbul Sarıyer tekne kiralama hayal edilenlerin ötesinde seyahat sağlamaktadır. Teknede geçireceğiniz yaşam ile benzersiz anılar oluşturacaksınız.

YouTube video

08

İstanbul Sarıyer Tekne Kiralama

Bu İçeriği Oyla

Yorum Yap