Beykoz Tekne Kiralama

Yaz aylarının gelmesi ile turizm de canlılık kazanmıştır. Bu nedenle rövanşta olan tekne kiralama ile Mavi Tur eşsiz bir deneyim sağlar. Düğün, nişan, doğum günü, parti ve özel günlerde tekne kiralayarak Anılar biriktirebilirsiniz. Beykoz tekne kiralama ile farklı konseptler oluşturmak mümkündür. Tekne çeşitleri, alternatif seçenekleri ile hayal ettiğinizin ötesinde dakikalar sizleri bekliyor.

Müşterilerin isteğine bağlı özel konseptler sağlanarak, çeşitli hizmetler bulunur. Teknelerin türüne, kiralanan zaman dilimine ve ekstra konseptlere bağlı olarak fiyat çıkarılır. Kiralanan tekne ile Kaptan aşçı tecrübeli mürettebat hizmetinize sunulur. Beykoz tekne kiralama ile çeşitli seçenekler mevcuttur. Tekneler ile mavi sularda keyifli gezintiler yapmak ayrıcalıktır.

Tekne Turu Detayları

Tekneler konforlu, ayrıcalıklı ve rahat kullanımları ile denizde fark yaratmaktadır. Teknelerin modern tasarımları ve geniş güverteleri sayesinde, rahatça dinleyebileceğiniz ortamlar sunar. Beykoz tekne kiralama mavi turlar ile eşsiz dakikalar yaratır. Teknede bulunan güvenlik elemanları ve acil durum setleri,  mutlaka tedarik edilmiştir. Müşteriler tur öncesinde rotayı belirler. Kaptan rotaya göre ön hazırlık yapmaktadır.

Teknenin modeline bağlı olarak; internet bağlantısı, CD, DVD mevcuttur.  Tur gerçekleştirilmeden önce müşterinin tekneyi belirlemesi gerekir. Yelkenli tekne mürettebatsız olarak kiralamaktadır. Yelken seyri için tercih edilen bu teknelerde, fiber glas kullanılmıştır. Motorlu tekneler sayesinde, uzun mesafelere yelkenler açılabilir.

Teknenin türü ve konforuna bağlı çeşitli seçenekler mevcuttur. Müşteri Konsept dâhilinde organizasyonlar talep ettiği zaman fiyatlar ekstra ücretlendirilir. Zengin menü ve hizmetler çıkarılan fiyatlara dâhildir. Teknedeki kabinler ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek nitelikte düzenlenmiştir. Kiralama işleminin gerçekleştirilmesi için erken rezervasyon, önem arz eder.

İstenilen saatte 7/24 kiralama işlemi gerçekleştirilebilir. Dört Mevsim yat kiralama yapılabilmektedir. Firmadan organizasyon talep edilebilmekle birlikte, yata herhangi bir zarar vermeden müşteriler kendi süslemeleri gerçekleştirebilirler.

Beykoz Tekne Kiralama

 

Yorum Yap