Kalamış Tekne Kiralama

Çeşitli organizasyonlar, boğaz turları, doğum günü, özel günler, partiler için teke kiralayan firmalar mevcuttur.  Tekne modelleri; hızı, yolcu, kapasitesi ve donanım, dizaynı ile farklılık gösterir. Ahşap guletler ve modern katamaranlar, türlerin vazgeçilmez tekne modellerindendir. Kalamış tekne kiralama ile çeşitli seçenekler mevcuttur. Bu tekneler ile mavi suların derinliklerine dalarak keyif yaşamak ayrıcalıktır. Kabinlerin konforu, uygun kullanım alanları ve şık dekorasyonu ile dikkat çekmektedir.

Modern tasarımları ile denizde göze çarpan tekneler, geniş alanları ve güverteleri ile müşterilerinin hareketlerine kısıtlamayarak özgürce dinlenme fırsatı sunmaktadır. Kalamış tekne kiralama mavi yolculuk programları hazırlamaktadır. Güvenlik elemanları ve acil durum setleri mutlaka bulundurulmaktadır. Teknenin donanıma ve şekline bağlı olarak; internet bağlantısı, LCD, DVD, CD player bulunmaktadır.

Tekne Türleri

Özel bir Mavi Tur için çeşitli tekne türleri bulunmaktadır. Bu tekne türlerinden yelkenli tekne mürettebatsız olarak kiralanmaktadır. Yelken seyrini yapmak adına tercih edilen bu teknelerde, fiber glas kullanılmıştır. Profesyonel Kaptanlar ile bareboat kiralamak mümkündür. Kalamış tekne kiralama motorlu tekneler ile uzun mesafeler kat edebilme seçenekleri sunmaktadır. Motorlu teknelerin üretiminde, Fiber glas ya da çelik kullanılmaktadır.

Bu teknelerin personelsiz bir şekilde kullanılabilir. Fakat personel yardımı ile kullanılması tercih edilmektedir. Bu yatlar her türlü konforu ve lüksü barındırdığı gibi,  yolculukta eşsiz deneyimi sağlar. Teknelerin kabinleri ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek nitelikte, donanıma sahiptir. Rota Müşteri tarafından önceden belirtilmelidir Böylece Kaptan hazırlıklarını bu yönde tamamlar.

Tekne kiralama işleminde saat mesafe ve yatın biçimine bağlı fiyat listesi çıkarılır. Rezervasyon işleminin önceden gerçekleştirilmesi gereklidir. Sunulan hizmetlerin tümü fiyata dâhildir. Firmanın sunmuş olduğu zengin menü seçenekleri mevcuttur. Müşterilerin özel konsept planları, ekstra ücrete tabi eder. Firma çeşitli paketleri müşterilerine sunmaktadır.

Kalamış Tekne Kiralama

Yorum Yap