İstanbul Balayı için Tekne Kiralama

Evliliğinizi güzel anılara dönüştürmek istiyorsanız, balayınızı mavi yolculuk içerisinde gerçekleştirebilirsiniz.  Bu mavi yolculuk ile Hayalinizdeki balayına sahip olabilirsiniz. İstanbul balayı için tekne kiralama seçenekleri mevcuttur. Balayı çiftleri için hazırlanan özel yatlar ile eşsiz tatil sizi bekliyor. Deluxe ve Ultra lux yatlarda hazırlanan özel konseptler mevcuttur. Gerçekleştireceğiniz bu seyahatte, unutulmaz dakikalar geçirebilirsiniz.

İstenilen saatte 7/24 kiralama hizmetleri bulunan firmalar mevcuttur. Tüm sene boyunca 4 mevsim kiralama hizmeti verilmektedir. Fiyat farkları ödendiği takdirde, yatların yanaşma imkânı olan her yere alım yapılabilmektedir. İstanbul balayı için tekne kiralama ile müşteriye özel organizasyonlar gerçekleştirilir. Firmalar paket şeklinde fiyatlandırma sunar.

Firmaların Sunmuş Olduğu Organizasyonlar

Müşterilerin isteklerine bağlı çeşitli konseptler uygulanmaktadır. Firmaların müşterilerine sunduğu, hizmetlerden birkaç tanesi şöyledir; zengin içerikli yemek menüleri, kokteyl menüsü, müşterinin isteğine bağlı konseptler, çeşitli organizasyonlar turlardır. İstanbul balayı için tekne kiralama ile özel süslemeler gerçekleştirerek balayı renklendiriliyor. Fakat bu özel istekler üzerine ekstra ücret talep edilmektedir. Yatlardaki standart düzen kullanımı ücretsiz şekilde sunulmaktadır. Müşterinin isteği doğrultusunda, bu düzeni değiştirmek ekstra ücret karşılığında mümkün kılınır. Kiralanan yatağa zarar vermemek şartı ile müşteriler kendi süslemelerini uygulayabilirler.

Yat kiralandığı takdirde Kaptan ve yakıt ücretleri ve sunulan hizmetlerin tümü fiyat dâhilindedir. Müşteriler firma ile iletişime geçerek, kiralamak istedikleri adları daha önceden belirlemelidirler. Yaz sezonu ile birlikte yoğun bir iş temposunda olan firmalarla, önceden görüşmek gereklidir. Ne kadar erken rezervasyon yaptırılırsa o kadar iyidir.

Firmalarla önceden iletişime geçerek, müşterilerin Rotayı belirlemesi sağlanır. Müşteriler yatları istedikleri süre kadar kiralaya bilmektedirler. Kiralık yatları menü hizmeti almadan dışarıdan yiyecek getirme seçenekleri mevcuttur. İstenilen hizmetler daha önceden belirlenerek, fiyata dâhil edilmektedir. Yatlarda bulunan kaliteli ses sistemi ile eşsiz bir balayı geçirmek mümkündür.

İstanbul Balayı için Tekne Kiralama

Yorum Yap