Yeniköy Boğaz Turu Yat Kiralama Fiyatları

Biz yazma işi ile uğraşanlar bazen en doğru kelimeleri bulmak için çaba sarf ederken aslında en doğrusunun ilk akla gelen olduğunu unutmaktayız. Ele alacağımız konuyu anlatabilmek için saatlerce düşündükten sonra yine aynı yere dönerek ilk aklımıza gelenle başlarız işe. İstanbul’da bizleri bunca zorlayan konu başlıklarından biri. Nereden başlarsanız başlayın muhakkak bir tarafı eksik kalan bir şehir. Kadim dünyada insanlığın varlığından beri olduğu düşünülen bu muhteşem şehir her geçen gün büyümeye devam etmekte. Ülkemizin ticaret ve finans başkenti olmasının yanı sıra üretim ve lojistik konularında ki etkinliği de göz ardı edilemez. Tüm ekonomik göstergelerin dışında bir açık hava müzesi olan İstanbul düzenlenen tüm etkinliklere sanat ve tarih alt yapılı bianellere, festivallere rağmen bir türlü anlatılamamış ve anlatılamayacaktır. Örneğin İstiklal caddesini anlatırken ne uzunluğu ne de pasajları  tasvire yeterli kalıyor.

Kültür, sanat ve tarihin iç içe geçtiği sokaklarından görülen deniz ise bir başka hava katmaktadır bu şehre.  Ankara’da oturan bir dostuma dediğim gibi ‘Adamlar öyle bir şehir yapmışlar ki Ortasından deniz geçiyor’. Aslında kendisi ile kıyaslanmaya çalışılan şehirler için bu anlatı yeter sanırım. Kalabalığından şikayet edilen şehrin hiç durmadan akan bir trafiği varken sadece uzaktan atıfta bulunanların bu şehri hiç görmediklerine eminim. Tüm güzelliklerin birleşiminden oluşan Aşk ise İstanbul’u tam olarak anlatmanın başka bir yolu bence. Bunca kalabalıktan şikayet ederek İstanbul’un yaşanmaz bir şehir olduğundan dem vuranlar bir Orhan Veli Okumalı bence.

824d88b5 1149 4b42 ae2e 97d55f18fcff 1

Boğaz Turu lüx Yat Kiralama

Yada bu koca şehre bir tepeden bakabilmeli. Baktıklarında göreceklerdir boğazı ve onu süsleyen tarihi ve doğayı. Ancak sizlerin bunları görmeniz için bir tepeye çıkmanıza elbette gerek yok. Yeniköy Boğaz Turu Yat Kiralama Fiyatları sizlere tüm bu güzellikleri görme imkanı sunmakta. Dilerseniz arkadaşlarınızla veya ailenizle hatta İstanbul dışından gelecek müşterilerinizle çıkacağınız boğaz turlarında şehrin doğasına, tarihine ve güzelliğine şahit olacaksınız

Yeniköy Boğaz Turu Yat Kiralama Fiyatları Seçenekleri

Oldukça fazla tekne seçeneği ile sizlere boğazın güzelliklerini sunan Yeniköy Boğaz Turu Yat Kiralama Fiyatları dilerseniz günü birlik dilerseniz uzun süreli konaklamalı mavi turlarla hizmet vermektedir. Peki bu yat kiralamalar ile yapacağınız etkinlikler nelerdir dilerseniz gelin bir inceleyelim

Sabah Kahvaltısı; Oldukça yorucu geçen bir haftanın ardından iş yerinizde ki verimliliği arttırmak ve çalışanlarınız arasında ki bağları güçlendirmek için kiralayacağınız yatlarımızda bir açık hava kahvaltısı daha doğrusu boğazın ortasında bir kahvaltı düzenleyerek cumartesi sabahlarınızı keyifli hale getirebilirsiniz.

İş Yemekleri; Yurt dışından veya İstanbul dışından gelen yatırımcıları, iş ortaklarınızı hatta bayilerinizi sizler için hazırlanmış lüks yatlarımızla bir boğaz turuna çıkararak onları İstanbul ile büyüleyebilir dilediğiniz sonuçları almanızın keyfi ile iş yemeğinizi tekne ve yatlarımızda gerçekleştirebilirsiniz.

Evlilik Teklifi; Aşkı içinde en çok barındıran şehir unvanına sahip olan İstanbul sizlerin aşkınızı taçlandırmanız içinde vazgeçilmez bir yer. Sevdiğiniz kadına boğazın ortasında evlilik teklifinizi yaparken bizlerde lazer ile sizlerin isimlerinizi köprüye yazarak tüm İstanbul’u bu teklife şahit edebiliriz.

Doğum Günü Partisi; Sıradanlıktan sıkılmış, yeni gireceği yaşın mutsuzluğundan korkmakta olan, depresyon kapısının eşiğinde bulunan arkadaşınızı biraz mutlu edebilmek, unutamayacağı bir doğum günü kutlamasını kendisine hediye etmeniz için lüks Yatlarımız ile hizmetinizdeyiz. Belki hayata yeniden sarılmasını sağlayabilir en az İstanbul kadar güzel bir arkadaşa sahip olduğu için şükredebilir.

Bekarlığa Veda Partisi; aslında bu partiler için biçilmiş kaftandır yat ve teknelerimiz. Gözlerden uzak gürültüden şikayet edecek komşular ve apartman yöneticisi olmadan kimsenin kötü sürpriz yapamayacağı müziği sonuna kadar açabileceğiniz coşarken sınırlarla uğraşmayacağınız bir partiyi düzenleyebilirsiniz.

Daha bir çok etkinlik için bu hizmetimizi kullanabilir yada sadece bir mavi tur yapabilirsiniz. Adalara bir göz atabilir İstanbul’a uzaktan bakabilirsiniz.

Yeniköy Boğaz Turu Yat Kiralama Fiyatları Rezervasyon

İstanbul’da doya doya bir hafta sonu geçirmek istiyorsanız internet sitemizi ziyaret ederek deniz taşıtlarımıza ve eğlence alternatiflerimize bir göz atmanızı tavsiye derim. Tekne ve Yatlarımızın görsellerini inceledikten sonra istediğiniz etkinlik için müşteri ilişkileri uzmanımızı arayarak rezervasyon işleminizi tamamlayabilirsiniz. Erken rezervasyon indirimlerinden faydalanmak ve ek hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için şimdi internet sayfamızı ziyaret ediniz.

Boğaz Turu Yat Kiralama Fiyatları saatlik 1500 TL ile 5000 TL arasında değişmektedir ve en az kiralama süresi 2 saattir. Günlük fiyatlar da 8000 TL ile 15000 TL arasında değişmektedir ve sabah 09:00 ile akşam üzeri 17:00 arası sürmektedir. rezervasyon yaptırmak için online destekten bilgi alabilirsiniz

 

Bu İçeriği Oyla

Yorum Yap