Kadıköy Lüks Transfer ve Şoförlü Araç Kiralama Fiyatları

Günümüzde bir çok insanın seçtiği Lüks transfer hizmetleri hava yolculukları sonrası konfor ve güven içinde bir ulaşım sağlamaktadır. Hava yolculuğu öncesi ve sonrasında havaalanı ulaşımlarınızı sağlayan lüks transfer hizmeti sizleri direksiyon başında geçireceğiniz zamandan alarak kendinize vakit ayırmanıza fırsat vermektedir. Dinlenerek ve trafikten uzak kalarak yapacağınız bu ulaşım ile enerjinizi sevdiklerinize saklayabilir yada işinize yoğunlaşabilirsiniz. Güvenliğin ön planda olduğu günümüzde birçok aracın trafikte geçirdiği zaman periyodunda sıkışması muhtemel araç akışında zihniniz ve bedeninizi yormaktansa lüks transfer hizmetlerini seçebileceğiniz gibi şoförlü araç kiralama hizmetleri ile de bu ayrıcalığa ulaşabilirsiniz. Günümüz koşullarında oldukça sıkıcı ve sıkışık olan trafikte kendinize ayıracağınız vakti kaybetmemek için Kadıköy Lüks Transfer ve Şoförlü Araç Kiralama Fiyatları ile ulaşımlarınızı planlayarak vaktinizi kendiniz, sevdikleriniz veya işiniz için kullanabilirsiniz. Sektörde geçen yirmi beş yıllık tecrübe ile verdiğimiz hizmetlerde müşteri memnuniyetini ana hedefimiz olarak belirlerken konforun yanı sıra güvenliğiniz ilk planda tutulmaktadır.

Kadıköy Lüks Transfer ve Şoförlü Araç Kiralama Fiyatları Seçenekleri

Kadıköy Lüks Transfer ve Şoförlü Araç Kiralama Fiyatları ile günün her anında faydalanabileceğiniz hizmetleri satın alabilirsiniz. Tamamı VİP araçlardan oluşan filomuz ile Ülkemizin her yerinde verdiğimiz hizmetler ile tüm havaalanlarından ulaşımlarınızı sağlarken şoförlü araç kiralama hizmetimizi de tüm il ve ilçelerimizde sizlere sunmaktayız.  Dilerseniz saatlik kiralamalar ile iş yerinizden gideceğiniz toplantı için bu hizmeti satın alabilir dilerseniz yoğun iş gününüzü kotarmak için günlük kiralama yapabilirsiniz. İş ve ev arasında ki ulaşımınızda direksiyondan uzak kalmak için değerlendireceğiniz bu hizmetimizi isterseniz şehirler arası yolculuklarda kullanabilirsiniz. Haftalık ve aylık kiralamalar için de uygun olan şoförlü araç kiralamalar ile trafik çilesinden uzak kalarak işinize ve sevdiklerinize yoğunlaşabilirsiniz. Güven içinde yapacağınız arka koltuk yolculuklarında gideceğiniz toplantıya odaklanabilir dosyalarınıza son bir göz atma fırsatını yakalayarak olası bir hatanın önüne geçebilirsiniz. 9+1 kişilik kapasitelere varan VİP araçlarımızdan ofis çalışanlarınız ile birlikte yararlanabilir katılacağınız toplantıya ekibinizle beraber ulaşım sağlarken dilerseniz hafta sonu ailenizle birlikte bir kır gezisi veya şehir turu planlayabilir yada yakın bir şehre kısa bir tatil düzenleyebilirsiniz. Mesafelerin öneminin olmadığı şoförlü araç kiralamalarınız ekibimiz sizler için en iyisini en uyguna sunabilmek için çalışmaktadır.

5f69fe68 eae0 415d 8aed bea5d767d35e

Kadıköy Lüks Transfer ve Şoförlü Araç Kiralama

Kadıköy Lüks Transfer ve Şoförlü Araç Kiralama Fiyatları Avantajları

Önceliğimiz elbette sizlerin güvenliği. Bu amaçtan yola çıkarak tüm sürücülerimizin hizmet sektörü için hazırlanmış kursları almasının yanı sıra direksiyon başında geçirdikleri ve araca olan hakimiyetlerini titizlikle inceleyerek işe alma sürecini tamamlamaktayız. Psikoteknik raporları dahil tüm sertifikalara sahip olan şoförlerimiz yabancı dil hakimiyetleri ile ülkemizde yaşayan yabancı uyruklu misafirlerimize de hizmet vermektedir. Yol ve konum bilgilerine haiz olan sürücülerimiz sıkışık trafikte alternatif güzergah bilgileri sizleri varacağınız yere tam zamanında ve sorunsuz olarak ulaştırmaktadır. Katılacağınız toplantı veya görüşme öncesinde her hangi bir otopark sorunu yaşamanıza izin vermeyen ekibimiz dönüş yolculuğunuz için sizleri belirlediğiniz yerden zamanında alarak evinize veya ofisinize ulaştıracaktır. İsterseniz kendiniz dışında ailenizin de ulaşımını güvenle sağlayabileceğiniz   şoförlü araç kiralama hizmetimizle çocuğunuzu okuluna bırakabilir ve okul çıkışı alınarak eve gelmesini kolaylaştırabilirsiniz. Tüm bunlar yeterli avantaj sağlamıyor diyorsanız birde şahsi aracınızın trafikte yaptığı dur kalk ile yaşadığı yıpranmayı, harcadığı yakıt ve trafikte yaşamanız muhtemel hasarlı kazalar sonucu uğrayacağınız maddi kayıplar ve sigorta prim kaybını koyarsanız şoförlü araç kiralama hizmetinin sizlere sunduğu avantajların farkına varacaksınızdır. Tecrübeli sürücülerimiz ile sizleri tüm sorunlardan koruyarak sağladığımız ulaşım hizmetimizde sizlerin konforu için hazırlanmış araçlarımızın tüm bakımları zamanında yapılmış ve VİP araçlarımızın tamamı temizlik konusunda titizlikle çalışılarak hizmete sokulmaktadır.

Kadıköy Lüks Transfer ve Şoförlü Araç Kiralama Fiyatları Rezervasyon

Sektörde faaliyet gösteren kurumsal firmalardan ziyade internet üzerinden gelişi güzel alınan hizmetler güvenliğinizi tehlikeye atabilmektedir. Oysa güvenlik ve konforu bir arada satın alabileceğiniz hizmetlerimizi incelemek için Web sayfamızı ziyaret ederek filomuzu inceleyebilir dilediğiniz VİP aracımızı uzman müşteri ilişkileri temsilcimizi arayarak dilediğiniz tarihler veya saatler arasında rezerve edebilirsiniz. Güvenliğiniz ve konforunuz konusunda ki hassasiyetimizi daha ile telefon konuşmasında anlayacağınız hizmetlerimizi satın alırken kredi kartı veya online bankacılık hizmetlerini kullanabilirsiniz.

67295513 cd70 4fef 96c1 f9376055b9aa

Kadıköy Lüks Transfer ve Şoförlü Araç Kiralama Fiyatları

 

Bu İçeriği Oyla

Yorum Yap