Tarabya Boğaz Turu Yat Kiralama Fiyatları

İstanbul Boğazı binlerce yıllık tarihi boyunca değişimini sürdürürken tüm dünyanın gözünün üzerinde olmasını sağlamıştır. Öyle ki gemi geçişleri bile uluslararası antlaşmalar ile belirlenen bu doğa ve kültür harikası yer iki yanına kurulan 20 milyonluk şehre başka bir çehre katmaktadır. Tarihi yalıları, köşkleri ve saraylarının yanı sıra mühendislik harikası köprüleri ormanlık alanları ile geçmiş ve gelecek arasında büyük bir bağlantı kurmaktadır. Bağladığı sadece geçmiş gelecek değil aynı zaman da insanlığın varoluşundan bu yana var olan iki kıtayı Avrupa ve Asya’yı bir birine bağlayarak doğu ve batı arasında da bir köprü oluşturmaktadır. Her gün milyona yakın insanın deniz ulaşımından faydalandığı İstanbul boğazında ayrıca yapılan geziler misafirlerine bu koca şehri birde denizden görme imkanı sunarken çeşitli eğlenceler ve etkinliklerle güzel vakit geçirmelerini sağlayan tekne turları ile bir birinden farklı güzellikleri görmelerine imkan vermektedir.

Tarabya Boğaz Turu Yat Kiralama Fiyatları sizlere bu imkanları sonuna kadar kullanabileceğiniz seçeneklerle kullanabilmenizi sağlamaktadır. Dilerseniz periyodik olarak düzenlediğimiz boğaz turlarımıza katılabilir keyifli anlar yaşayarak boğazı daha yakından tanıyabilir dilerseniz lüks teknelerimizi kiralayarak bu tecrübeyi sevdikleriniz ve dostlarınızla paylaşabilirsiniz. Kız kulesi, Harem garı, Salacak, Sultan Ahmet ve Ayasofya manzaralı bir boğaz turuna başlayarak bir yanda Dolmabahçe Sarayı bir yanda Beylerbeyi sarayını selamlayabilir Rumeli hisarının azametini izleyebilirsiniz.

Tarabya Boğaz Turu Yat Kiralama

Tarabya Boğaz Turu Yat Kiralama Fiyatları Seçenekleri

Tarabya Boğaz Turu Yat Kiralama Fiyatları ile sadece boğaz turu yaparak vakit geçirmek zorunda değilsiniz. Dilerseniz takımınızın şampiyonluğunu arkadaşlarınız ile yapacağınız bir eğlence ile yapabilir veya düğün yapma fırsatınızın olmadığı nikahınız sonrası yakın arkadaşlarınız ve aileniz ile bir tekne de düğün eğlencesi gerçekleştirebilirsiniz. Daha bir çok seçeneği bulacağınız lüks tekne kiralama sizlere ve sevdiklerinize keyifli manzaralar içinde unutamayacağınız eğlenceleri beraberinde getirmekte.

Evlilik Teklifi: Aşıksınız ve sevdiğiniz kadına reddetmeyeceği bir evlilik teklifinde bulunmak istiyorsunuz. Lüks tekne ve yatlarımız sizin emrinizde. Siz tek taşı ve misafirlerinizi hazırlayın gerisini ekibimiz halledecektir. Siz diz çöküp teklifinizi sunarken bizlerde bu teklifi köprüye lazer ile yazarak tüm İstanbul’un bu ana şahitlik etmesini sağlayabiliriz.

Doğum Günü Partisi: Sevdiğiniz bir dostunuza belki de eşinize, Nişanlınıza yada flörtünüze bir doğum günü partisini lüks tekne ve yatlarımızda sürpriz yaparak verebilir onlara unutamayacakları bir yeni yaş başlangıcı yaşatabilirsiniz.

Bekarlığa Veda Partisi: Tüm alt yapı hazırlıkları yapılmış lüks tekne ve yatlarımızda dilediğiniz eğlenceyi düzenleyebileceğiniz gibi bekarlığa veda partisini de gerçekleştirebilirsiniz. Gözlerden uzak deniz ortasında kimse tarafından rahatsız edilmeden ve kimseyi rahatsız etmeden vereceğiniz bu bekarlığa veda partisi hem sizin hem de arkadaşlarınızın unutamayacağı bir eğlence olacaktır.

İş Yemekleri: Yurt dışından gelen misafirlerinizi ağırlamak onları büyüleyerek dilediğiniz bayiliği almak yada iş anlaşması yapabilmek için Boğaz da bir akşam yemeği planlayarak lüks tekne ve yatlarımızla konuklarınızı ağırlayabilir İstanbul’un nefis akşam manzarası eşliğinde keyifli vakit geçirmelerini sağlayarak sabah imzaları birlikte atabilirsiniz. Dilerseniz bir sabah kahvaltısı tertip edebilir kahvelerinizi Anadolu Hisarını izlerken yudumlayabilirsiniz.

Tarabya Boğaz Turu Yat Kiralama Fiyatları Avantajları

Beş yüz deniz aracı ile verdiğimiz hizmetlerde 30 kişiye varan yolcu kapasiteli teknelerimiz, motor yatlarımız ve Gulet teknelerle sizlere en iyiyi sunmaktayız. Tecrübeli kaptanlarımız yeri geldiğinde sizlere rehberlik ederken hizmetli ekibimiz yapacağınız ekinlikler süresince hayatınızı kolaylaştırmaktadır. tüm Organizasyonlarınız için alt yapıları hazır olan deniz taşıtlarımızın bakımları titizlikle yapılırken temizlik konusunda ödün vermemekteyiz. Hazırlanan rotalarımız ile İstanbul ve Boğazın tüm güzelliklerine ulaşabilmeniz sağlanırken  saatlik, günlük veya uzun süreli konaklamalı olarak yapacağınız kiralamalar ile Boğazın, mavinin, yeşilin, doğanın ve tarih doyulmaz keyfini alacaksınız. Sizler organizasyonlarınızı veya mavi turlarınızı gerçekleştirirken uzman kadromuz lojistik destekleri ile sizlere keyifli anların garantisiniz sağlamaktadır

Tarabya Boğaz Turu Yat Kiralama Fiyatları Rezervasyon

Yirmi Beş yılı aşkın süredir verdiğimiz hizmetlerde ana hedefimiz Müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Geçmişten edindiğimiz tecrübelerimiz ile sağladığımız hizmetlerimizden faydalanmak için internet sayfamızı ziyaret ederek deniz taşıtlarımızdan oluşan filomuzu inceleyebilir dilediğiniz tekne veya yatın rezervasyonunu organizasyon sorumlumuzu arayarak yapabilir ek hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilir organizasyonlarınızı daha renkli hale getirebilirsiniz. Saatlik veya günü birlik kiralamalar yapabilir yada konaklamalı uzun süreli kiralamayı tercih ederek keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Tarabya Boğaz Turu Yat Kiralama Fiyatları

 

 

Yorum Yap