Kuruçeşme Lüks Yat Kiralama Fiyatları

Çok uzun süreli uzaklaşamadığımız veya çok uzun süreli olarak ziyaret edemediğimiz İstanbul’da nefes almak, hayattan kendimize bir mola çalabilmek amacı ile çeşitli etkinliklerde bulunarak yaşadığımız dünyadan biraz da olsa uzaklaşmaya çalışmaktayız. Yoğun iş temposunun oluşturduğu insan kalabalıklarında uzakta kalarak İstanbul’u izlemek artık Yahya Kemalin şiirinde kaldı. Orhan Veli gibi dinlemekse sadece gürültüyü kulaklarımıza getirmekte. Merkezlerde ki kalabalıkların oluşturduğu yoğunluk ve stresten uzaklaşarak o şiirlere şarkılara konu olan İstanbul güzelliklerini görmek artık mümkün. Tarihi yeşili ve mavisi ile dünyanın en güzel şehrinde kısa molalar vererek yaşamdan zevk almanız için Kuruçeşme Lüks Yat Kiralama Fiyatları ile hizmet vermekteyiz. Boğazın ve Adaların güzelliklerini bir ressamın tualinden izlemek yerine içine girerek kaostan uzak yaşamanızı sağlayacak Kuruçeşme Lüks Yat Kiralama Fiyatları sizlere yaşamdan çalmayı planladığınız molayı sunmakta. Saatlik, günlük yada uzun süreli konaklamalı olarak kiralayabileceğiniz Lüks Yat veya Lüks teknelerimizle çıkacağınız Boğaz Turu veya Mavi Yolculuklarda kendinizi yenilemiş olarak karaya döneceksiniz.

Kuruçeşme Lüks Yat Kiralama Seçenekleri

İstanbul’un muhteşem doğası ve güzelliklerinin tadını çıkaracağınız Boğaz turlarımızda dilerseniz Lüks Motor Yatlarımızı seçebilir dilerseniz Gulet yatlarla kalabalık arkadaş gurubunuzla keyifli dakikalar yaşayabilirsiniz. Dilerseniz konaklamalı turlarımızla Karadeniz’e açılarak sevdiklerinizle güzel bir hafta sonu geçirebilirsiniz. Denizin verdiği ferah esintiler eşliğinde sabah kahvaltınızı yaparken kınalı ada açıklarında denizin keyfini yüzerek çıkarabilirsiniz. Cuma akşamı çıkacağınız mavi turu Pazar öğlene kadar sürdürerek kalabalıktan uzak yakamozlarla süslenmiş bir manzara eşliğinde gecelerinizi açık deniz veya kız kulesi açıklarında geçirebilirsiniz.

Marmara denizinde bulunan koy ve adaları ziyaret ederek gönlünüzce bir hafta sonu tatili geçirebilirsiniz. Günü birlik çıkmak istediğiniz turlarda boğazın tarih ve doğa manzaralarını doya doya izlerken geçmişe bir yolculuğu da gerçekleştirebilirsiniz. Kuru Çeşme den denize açılacak yatlarımızla yapacağınız boğaz turlarında tarihi yalıları sarayları Hisarları hayranlıkla izleyecek muhteşem manzaranın tadını çıkarabileceksiniz. Yat kiralamalarını sadece boğaz turu veya mavi yolculuk için değil dilerseniz düzenleyeceğiniz partiler içinde saatlik olarak kiralama şansına sahipsiniz. Dilerseniz arkadaşınızın ve aile bireylerinden birinin sürpriz doğum günü partisini kiralayacağınız yatlarımızla sevdiklerinize arzu ettikleri doğum günü partisini armağan edebilirsiniz. Dilerseniz düğününüz sonrası yakın arkadaşlarınızla vereceğiniz parti için kiralayama yapabileceğiniz Yatlarımızla boğazın romantizmi içinde evliliğinizi kutlayabilirsiniz. Dilerseniz sevdiğiniz kadına evlilik teklifi planlamanızı birlikte yapabilir siz kiraladığınız yat ile evlilik teklifini yaparken bizler teklifinizi köprüye yazalım. Belki de evlenmeye karar verdiniz ama veda etmeniz gereken bir bekarlık var. İşte o konuda da sizlerle birlikte hareket etmekteyiz. Düğün koşuşturması sırasında vakit ayıramadığınız organizasyonunuzu sizler adına biz düzenleyerek bekarlığa veda gecenizin sorunsuz geçmesini sağlamaktayız.

Kuruçeşme Lüks Yat Kiralama Avantajları

İstanbul’un merkezinde bulunan marinalarda demirli olan yatlarımıza şehrin her yerinden ulaşmanız oldukça kolay. Motor Yat, Katamaran, Gulet’lerden oluşan yaklaşık 500 deniz taşıtımızın bakımları ve temizlikleri titizlikle yapılırken güven ve konfor içinde vakit geçirmeniz sağlanmakta. Konaklamalı kiralamalarınız için sizlere günlük işlerinizde yardımcı olacak tecrübeli hizmet ekibimiz sizlere eşlik ederek kendinize ayırdığınız vakti daha kaliteli geçirmenizi sağlamakta. Usta kaptanlarımızın çizdiği rotalarda yapacağınız mavi yolculuklarda dilerseniz rotlarda revizyona gidebileceksiniz. Tüm deniz taşıtlarımızda bulunan internet hizmetimiz ile dünya ile bağlantınızı koparmadan uzaklaşacağınız molalar ek ikramlar ve hizmetlerle tarafımızdan renklendirilmektedir

Kuruçeşme Lüks Yat Kiralama Rezervasyon

Hayattan kısa sürede olsa kaçmak için web sitemizi ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. İnternet sayfamızdan verdiğimiz hizmetler hakkında bilgi alabilir deniz taşıtlarımızın görsellerini ve özelliklerini inceleyebilirsiniz. Dilediğiniz deniz taşıtını ve ek hizmetleri almak için müşteri ilişkileri uzmanımızı arayarak dilediğiniz tarihler arasına rezervasyonunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

deaf83c7 e522 4c29 bf0e 101dbb1b0d25

yat kiralama

 

Bu İçeriği Oyla

Yorum Yap