İstanbul’da 1500 TL’ye Kiralık Lüks Tekne ve Yatlar

Günümüzde ağırlaşan yaşam şartları her geçen gün hayatta kalabilmek için daha fazla çaba sarf etmemizi zorunlu kılmakta. Yarınlar için çalışmakta ziyade elimizde bulunan yaşam standartlarımızı korumaya çalıştığımız bu günlerde çalışma hayatının ve günün farklı yüklerinin verdiği baskı ve stresten kurtulmak için hayattan kaçmanın fırsatlarını aramaktayız. Özellikle İstanbul gibi büyük şehirlerde oldukça yüksek olan omuzlarımızda ki yükü hafifletmek, stresten ve baskıdan bir an bile sıyrılabilmek belki de bizi hayata tekrar sarılmamız için motive edecektir. Çeşitli etkinliklere katılmak partiler eğlenceleri hafta sonu tatillerine sığdırmak bazen hayatın yorgunluğuna daha da fazla baskı oluşturmakta. İşte tam da burada sizleri İstanbul’dan çıkarmadan bu koca şehrin başka bir yüzünü göstermek için yepyeni bir çalışma başlattık.

İstanbul’u ortadan ikiye ayıran ve adeta bir gerdanlık gibi bu mega şehri süsleyen boğazda yapacağınız hafta sonu kaçamağında bir birinden güzel tarihi eserleri gözlemleyebilir boğazın sunduğu manzaralar ile aslında ne kadar yeşil bir şehirde yaşadığınızı göreceksiniz. Kız kulesinin anlatılan hikayelerini hemen yanından geçerken hatırlayacak arkasında sizi selamlayan Haydarpaşa garının azameti ile büyüleneceksiniz. Boğaz boyunca sıralanmış yalıları izlerken burada yaşananları hayal edebilecek bir zamanlar ile başlayan cümleleri kurarak zamanda geriye yolculuk yapacaksınız. Dolmabahçe’nin neden bu kadar güzel olduğunu anlayacak köprülerin altından geçerken günümüz şartlarının ne kadar geliştiğini düşüneceksiniz. Rumeli hisarında ki mimari dehaya hayran kalacak, Küçüksu Kasrı’nın tarihi güzelliklerine doyamayacaksınız. Peki böyle bir mavi tura nasıl çıkacaksınız. Elbette İstanbul’da 1500 TL’ye Kiralık Lüks Tekne ve Yatlar ile çıkacaksınız.

İstanbul’da 1500 TL’ye Kiralık Lüks Tekne ve Yatlar Seçenekleri

İstanbul’da 1500 TL’ye Kiralık Lüks Tekne ve Yatlar kendinize ayırdığınız zamanı dilediğiniz gibi kullanabilmeniz için sizlere çeşitli imkanlar sunmakta farklı Lüks Tekne ve Yat çeşitleri ile alternatiflerinizi arttırmaktadır. Motor yat veya yelkenli tekneler ile çıkmayı planladığınız boğaz turunda neler yapabilirsiniz.

İş Yemekleri: Yurt dışından veya şehir dışından gelecek iş ortaklarınızla bir boğaz turu düzenleyebilir misafirlerini boğazın muhteşem güzelliği ile büyüleyebilirsiniz. Günü Rumeli Hisarı açıklarında vereceğiniz akşam yemeği ile sonlandırabilir dilediğiniz anlaşmaları imzalayabilirsiniz.

Yılbaşı Partisi: Koca bir senenin geride bırakılacağı gece için yepyeni umutlara açılmak için bir boğaz partisi düzenleyebilir komşuların şikayetlerinden kurtularak gözlerden uzakta istemeyen misafirlerin ulaşamayacağı bir partiyi sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.

Düğün Etkinliği: Nikah sonrası sevdiğiniz dostlarınızla bir yat partisi düzenleyebilir bu özel gününüzü gönlünüzce kutlayabilirsiniz. İsterseniz nikah töreninizi de bu yat turuna dahil edebilir yeni bir hayata başlayacağınız bu geceyi eşsiz kılabilirsiniz.

Evlilik teklifi: Boğazın serinliğinde arkadaşlarınız ile birlikte çıkacağınız mavi turda sevdiğiniz kadına gelecek için bir teklifte bulunurken bizlerde teklifinizi Köprüye lazer ile yazarak EVET almanıza yardımcı olabiliriz.

Bekarlığa Veda Partisi: Oldukça önemli bir kararı hayata geçirmeden önce hayatta geride bıraktığınız günlerin sonuncusunu yaşamanız için önemli bir partidir Bekarlığa Veda Partisi. Bir tekne güvertesinde dilediğiniz gibi eğlenebileceğiniz bu bekarlığa veda partisinde isterseniz dansçılarımızla destek vererek arkadaşlarınızla nefis bir gece geçirmenizi sağlayabiliriz.

Boğaz Turu: hafta sonu tatillerinizde hayattan çalacağınız zaman için sizlerle suç ortağı olarak hareket etmekteyiz. Kız kulesi açıklarından sabah 11 gibi başlayan turumuzu Rumeli kavağında bitirebilir boğazın eşsiz manzarasında sevdikleriniz ile yeni anılar biriktirebilirsiniz.

Eğlencenin sınırlarını insan beyninin çizdiği günümüzde sizin hayallerinizi gerçekleştirebilmek için 25 yıldır hizmet veren ekibimizin odak noktası müşteri memnuniyetidir. Bu ilkeden ödün vermeden çalışmalarını sürdüren uzman kadromuz ile zamanınızın değerini sizlere yaşatmaktayız. Tüm istek ve ihtiyaçlarınız için lojistik destek sağlayan tecrübeli saha ekibimiz sorunsuz zaman geçirmeniz için çalışmaktadır

İstanbul’da 1500 TL’ye Kiralık Lüks Tekne ve Yatlar Rezervasyon

Dilediğiniz gibi bir hafta sonu geçirmek, iş arkadaşlarınıza bir boğaz turu hediye etmek veya müşterilerinizi boğazın güzellikleri ile büyülemek istiyorsanız internet sayfamızı ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. Rotalarımız Lüks Tekne ve Yatlarımızın görsellerinin de bulunduğu web sitemizde yapacağınız kısa gezinti ile hizmetlerimizi görebilecek dilediğiniz Lüks Tekne ve yatı dilediğiniz zaman dilimi içerisi için rezerve edebileceksiniz. Müşteri ilişkileri uzmanımızı arayarak şimdi yapacağınız rezervasyonlarda erken rezervasyon indirimlerinden faydalanabileceksiniz.

deaf83c7 e522 4c29 bf0e 101dbb1b0d25

yat kiralama

 

 

Bu İçeriği Oyla

Yorum Yap