Yacht Rental İstanbul Price

Ülkemizdeki tatil alışkanlıklarına baktığımız zaman özellikle kıyı kesimlerde tatil yapma anlayışının yüksek olduğunu görüyoruz. Özellikle de İstanbul’da yaşayanlar genel olarak İstanbul’un keşmekeşinden biraz olsun kaçmak için genel olarak kıyılardaki sakin noktaları tercih ediyor.

İstanbul’da Yat Kiralanır mı?

İstanbul’da yer alan yat kulüpleri ise aslında birer fırsat olarak görülebilir. Zira İstanbul kıyılarında deniz üstünde tatil yapmak da seçenekler arasında yer alıyor. İstanbul’da yat limanlarında çeşitli yat kiralama şirketleri de mevcut. Biz de bu şirketlerden biri olarak yat kiralama işinde en iyi olduğumuzu garanti ediyoruz.

İstanbul’da Yat Kiralamak Nasıl Yapılır?

Yat kiralamak genel olarak kıyılardaki tatil beldelerimizde bilinen bir kavram olsa da aslında İstanbul’da da çok fazla sayıda yat kiralama firması mevcuttur. Bizleri onlardan ayıran farksa kaliteyi oldukça uygun fiyatlara sunmamız. Diğer firmalar en standart yatlarda bile birkaç bin Euro ücret talep edebiliyor. Ancak biz çok daha uygun fiyatlara bu hizmetleri sunuyoruz.

Yat Kiralama Nasıl Yapılır?

Yat kiralamak için ilk olarak sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Burada ana sayfada yer alan menüden yat kiralamak mümkün. Kiralama Yeri sekmesine tıklayarak buradan hangi noktadan kiralama yapacağınızı seçebilirsiniz. Ardından tatilinizin başlangıç ve bitiş tarihlerini girdikten sonra hangi yat tipi ile seyahat etmek istediğiniz ve yolcu sayısı gibi bilgiler sizden istenmektedir. Bunları girdikten sonra sonuçlar listelenecektir. Siz de buradan kolayca istediğiniz yatı seçebilirsiniz.

Yat Kiralama Fiyatları Ne Kadar?

Herkesin en çok konuştuğu konulardan biri de elbette fiyatlar. Kurlar nedeniyle artık daha ucuz yat kiralamalar tercih ediliyor. Bu nedenle yat kiralarken fiyat en önemli etken olarak öne çıkıyor. Sitemiz üzerinden göreceğiniz gibi yat, tekne, yelkenli, gulet tarzında birçok su aracını kiralamanız mümkün.

Örnek vermek gerekirse Mystery 1 yatı ile gecelik 1750 Euro’ya seyahat etmeniz mümkün. Yatta 4 kabin, 2 banyo ve 20 yolcu kapasitesi mevcuttur.

Kaya Guneri V Gulet ise geceliği 3200 Euro’dur. 6 kabin ve 12 yolcu kapasitesi olan gulet oldukça lüks özelliklere sahiptir.

Daha uygun fiyata gulet kiralamak isteyenler ise geceliği 1250 Euro olan Gulet Bodrum Queen’i tercih edebilirler. Bu gulette toplam 4 kabin, 2 banyo ve 12 yolcu kapasitesi vardır.

Seadream sailing gulet ise geceliği 7150 Euro olan amiral gemisi bir gulettir. 6 kabin ve 6 banyolu gulet 12 yolcu kapasitesine sahiptir.

Yacht Rental İstanbul Price

Yorum Yap