İstanbul Lüks Araç Kiralama

Pratik özellikleriyle dikkat çeken oto kiralama hizmeti, ulaşım konusunda en çok tercih edilen seçeneklerden birini teşkil ediyor. Otomobil kiralamak suretiyle tatilde, iş seyahatlerinde ve diğer faaliyetlerde ulaşım sorunu tamamen ortadan kaldırıyor.

İstanbul Rent A Car Fiyatları

Araç kiralama işlemlerinde aynı zamanda bagaj sorunu da yaşanmıyor. Güncel yöntemlerle gerçekleştirilen oto kiralama işlemlerinde öne çıkan konu araç tercihi konusudur. Bagaj seçeneklerine sahip aile tipi araçlarla gezmek oluşabilecek sorunları ortadan kaldırır. Ailesiyle gezmek isteyenler aile tipi araçları tercih etmelidir.

Arazide gezecek olanlar için altı yüksek jep türü araçlar en popüler araçlardır. Bu araçların kullanım kalitesi ve araziye uyumlu özel alt takımları sağlam ve dayanıklıdır. Şehir içine özel araçlarla arazide gezmek aracın zarar görmesine neden olur.

İstanbul Rent A Car Araç Kiralama

Otomobil tercih işleminde kullanım problemi yaşanmayacak aracın tercih edilmesi gerekiyor. Kullanım zorluğu çekilen araçların kiralanması da oto kiralama işlemlerinde yapılan hatalardan biridir. Kullanıcının kolay kullanabileceği araçları tercih etmesi sağlıklı bir kiralama işlemi için önemlidir.

Profesyonel oto kiralama seçeneklerinin öne çıktığı bu sektörde her türlü araç kiralanabilir. Uygun fiyat seçeneklerini yanı sıra aracın modeli, markası ve konforu kiralamada dikkat edilen hususlar içerisinde yer alıyor.

İstanbul Lüks Araç Kiralama Havalimanı

Bu sektörde tercih edilen hizmetlerden biri de havalimanı kiralama seçenekleridir. Havalimanına inen yolcular iner inmez kiraladıkları araçla tatil sonuna kadar ulaşım sorunu yaşamamaktadır. Tatil bittikten sonra araç havalimanında teslim edilmektedir. Profesyonel oto kiralama seçenekleriyle kısa süre zarfında araç kiralamak mümkündür.

En Uygun Araç Kiralama

Online kiralama seçenekleriyle oto kiralama rezervasyon işlemleri de pratik bir şekilde yapılıyor.

Site üzerinden istediğiniz arabayı seçtikten sonra aracın teslim edileceği saatleri forma girmeniz yetiyor. Ayrıca kimlik ve iletişim bilgileri de ilgili yerlere yazılması gerekiyor. Firmamız talepleriniz doğrultusunda istediğiniz zaman aracı istediğiniz adrese teslim ediyor.

Araç teslim işlemlerinde dikkat edilen hususlardan biri de sözleşmedir. Kiralanan araçlar sözleşmeli bir şekilde kullanıcıya teslim ediliyor. Kullanıcı aracı teslim aldıktan sonra sözleşmeye imza atarak resmen kiralama işlemini gerçekleştirmiş oluyor. Teslimat işlemlerinde dikkat edilmesi gereken bütün hususlar sözleşmede yer alıyor. Sözleşmede ismi olan veya şoför olarak kaydedilen kişilerin dışında araç kullanılamaz.

İstanbul  Günlük Şöförlü Araç Kiralama

Güvenli yöntemlerin öne çıktığı sözleşmeli araç kiralama işlemlerinde dikkat edilen önemli hususlar yer almaktadır. Sözleşmede aracın çalınması durumunda firmaya haber edilmesi maddesi yer alıyor. Ayrıca araç;

1- Araç ticari amaçla kullanılamaz,

2- Kanunsuz işlerde kullanılamaz,

3- Bir başkasına kiraya verilemez.

Bu gibi durumlar meydana gelirse bu durumda sözleşme feshedilmiş olur ve sözleşme ortadan kalkmış olur. Firmamız bu gibi durumlarda aracı geri almaktadır. Aracın arıza yapması veya yolda kalması durumundan yeni bir araç tedarik edilmektedir.

İstanbul Lüks Araç Kiralama

Yorum Yap