Lüks Yat Kiralama İstanbul Fiyatları

Masmavi suların ortasında muhteşem bir yatla seyahat ve tatil yapmanın keyfini asla unutamayacaksınız. Yat keyfi ile tatil yapmak ve aynı zamanda muhteşem anıları yaşamak istiyorsanız lüks tekne kiralamak sizin için doğru bir seçim olacaktır. Lüks yat kiralamak keyifli bir tatil için ideal bir seçenek olmakla birlikte son derece de uygun fiyatlarla sunulmaktadır. Saati 800 liradan başlayan muhteşem tatil fırsatları için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Lüks Yat Kiralama

Masmavi engin denizlerin ve muhteşem güneşin ve en güzel tatillerin keyfini çıkartmanız için tasarlanan lüks yatlar, size konforlu bir yaşam alanı sunuyor. Mavi yolculukta tatil söz konusu olduğunda, denizde imkanlar kısıtlıdır. Ancak kiralayacağınız lüks yatlarla birlikte her türlü imkana ve konfora sahip olacaksınız. Lüks yatlar, konforunuz ve işlevselliğiniz en ince ayrıntısına kadar düşünülerek tasarlandı.

Uygun fiyatlarla kiralayacağınız lüks yatlarla, denizin ortasından güneşin doğuşunu ve gün batımını selamlayabilir, arkadaki geniş oturma alanında akşam yemeği ile gün batımının eşsiz renklerine tanık olabilirsiniz. Deneyimli bir ekiple daha da eğlenceli olacak mavi yolculuk tatilinizde unutulmaz bir tatil geçirecek ve mutlu anılar biriktireceksiniz.

Yat Kiralarken Nelere Dikkat Edilir?

İster ailenizle birlikte isterseniz daha geniş arkadaş gruplarıyla birlikte kiralayabileceğiniz lüks yatlar eşsiz bir tatil keyfi sunuyor. Ancak yat kiralama sürecinde karar verme sürecinizi etkileyecek önemli ve kapsamlı konular vardır. Gerçekten harika bir deneyim ancak ayrıntılı önceden planlama ile elde edilebilir.

Lüks bir yat kiralamak için araştırmanız ve dikkat etmeniz bazı konular şunlardır;

  • Yat kiralama tipi önemlidir, burada yatı hangi amaçla kiralayacağınıza karar verin.
  • Kiralanacak yat tipi, büyük yatlar, daha küçük yatlar, çok büyük yelkenliler ve daha farklı seçenekler de var. Burada neye ihtiyacınızın olduğunu belirlemek ve doğru seçim yapmak önemlidir.
  • Tatil hedefi ve lokasyon önemli. Tatili nerede geçireceksiniz ve yatla nerelere yolculuk yapacaksınız ve ne kadar süre kiralayacaksınız bu konulara da dikkat etmelisiniz.
  • Misafir sayısı, yat kiralamada kişi başına kira ücretleri söz konusudur. Yatı kaç kişi ile kiralayacağınıza da dikkat etmelisiniz.

Tüm gereksinimlerinizi karşılayacak ve sizlere muhteşem bir tatil fırsatı verecek olan lüks yatlar kiralanırken ayrıca bir sözleşme de yapılır: söz konusu yat kiralama sözleşmesine de dikkat edin ve maddeleri tek tek okuyun.

Kiralık Lüks Yatlar Kaç Kişilik?

Kiralanacak yatlarda kaç kişinin tatil yapabileceği ve sizin kaç kişi ile kiralayacağınız da son derece önemlidir. Çünkü kişi sayısı kiralama ücretlerine yansıyacaktır. Yatlar iç hacim ve tasarım özelliklerine göre çeşitli sınıflara ayrılmaktadır. 17-40 metre arasında değişen yatlar, 3 ila 16 kabin arasında 32 kişiye kadar kapasiteye sahiptir. Ayrıca kişi sayısına göre yetecek kadar yatak, banyo ve tuvalet ve mutfak da bulunmaktadır.

Kiralık Yat ile Birlikte Verilen Hizmetler Nelerdir?

Lüks bir yat kiraladığınızda benzersiz bir tatil imkanına ve son derece donanımlı bir hizmet kalitesine sahip olacaksınız. Lüks yatlar, ekonomik ve standart teknelere kıyasla geniş kabinler, kabin oturma alanları imkanına sahiptir. Ayrıca, lüks yatlarda, geniş dolaplar, minibarlar, klima, deneyimli mürettebat, TV odası, DVD oynatıcı, wifi ve su sporları gibi imkanlar da sunulmaktadır. Lüks yat kiralamada misafirlerin konforu için her detay düşünülmüş ve tekneler son teknoloji ile donatılmıştır.

Yat Kiralamanın Avantajları Nelerdir?

Klasik, durağan ve sınırlayıcı tatil konsepti turistlerin gözdesi haline gelmiştir. Tatilde tekne ve yat kiralama işi de son zamanların en moda tatil seçenekleri arasındadır. Dört duvara bağlı kalmadan temiz havası ve tertemiz denizi ile sizlere eşsiz fırsatlar sunan yat kiralama hizmetlerinden çok memnun kalacaksınız.

Tatil sürecinde çok fazla yeri görmek, gezmek ve dolaşmak bütün bunları yaparken de son derece lüks bir hayata sahip olmak herkesi heyecanlandırıyor. Yat gezisi esnasında ve tatiliniz sürecinde en donanımlı ve tecrübeli yat personeli de her zaman yanınızda ve hizmetinizde olacak. Bu yıl tatillerde yat ve tekne kiralama imkanını düşünüyorsanız yat ve tekne kiralama sayfa kategorimiz sizleri bekliyor.

Lüks Yat Kiralama Fiyatları

Yat ve tekne kiralama fiyatları kiralamak istediğiniz ulaşım aracının büyüklüğüne, demirleyeceğiniz marinaya, arkadaş grubundaki kişi sayısına, ziyaret etmek istediğiniz koy sayısına ve kaptan isteyip istemediğinize göre değişmektedir. Yat kiralama fiyatları ayrıca kişi sayısına ve yatın özelliklerine göre de değişmektedir.

Firmamızınız üstün kaliteli hizmet anlayışı çerçevesinde yat kiralama fiyatları saatlik 800 TL’den başlıyor. Ayrıca, 1.000 TL, 1.250 TL ve 1.500 TL 2.000 TL 2.500 TL 3.000 TL  gibi kişi sayısına göre ve yatların lüks olmalarına göre fiyat seçeneklerimiz de bulunuyor. Fiyatları ve yatlarımızı görmek, bilgi almak ve muhteşem bir tatili yaşamak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

 

Yacht Rental İstanbul Price

 

Yorum Yap