İstanbul Günlük Yat Kiralama Fiyatı

Günümüzde çok hızlı bir yaşam var. Bu hızlı yaşama biraz mola vermek, hayatın keyfini çıkartmak isteyen kişiler günlük kiralık yatlara yönelebiliyor. Buna bağlı olarak pek çok kişi İstanbul günlük yat kiralama fiyatı hakkında araştırma yapıyor.

Her Bütçeye Uygun Kiralık Yatlar

Yat kiralama işlemleri günümüzün önemli konularından biridir. Kişiler kiralık yatlarla özel günlerde harika vakit geçirebiliyor. Ancak yat kiralayacak olan kişiler İstanbul günlük yat kiralama fiyatı hakkında detaylı araştırma yapmadan kiralama işlemlerine başlamamalıdır. Çünkü yat kiralama işlemleri için ödenecek ücret değişkendir.

Pek çok kişi yat kiralama işlemlerinin lüks olduğunu, bu işlem için yüksek ücretlerin ödenmesi gerektiğini düşünüyor. Ancak bu doğru bir bilgi değildir. Her bütçeye uygun olan kiralık yatlar müşterilerin beğenisine sunulur. Bu sayede kişiler bütçelerini yormadan yat kiralayabilir.

Kiralık Yat İle Hangi Organizasyonlar Yapılır?

Kiralık yatlar bireylere farklı avantaj sunuyor. Bu avantajlardan dolayı pek çok kişi kiralık yatlara yöneliyor. Kiralık yatların en önemli avantajı özel günlerin çok daha eğlenceli, keyifli ve kaliteli geçmesine yardımcı olmasıdır. Kiralık yatlar sayesinde bireyler pek çok organizasyonu yapabilir. Kiralık kat ile yapılacak organizasyonlardan bazıları:

  • Evlilik teklifi
  • Boğaz günü
  • Özel akşam yemeği
  • Doğum günü partisi

Yat kiralamayı tercih eden kişiler özgün ve harika fotoğraflara sahip olabilir. Denizin eşsiz görüntüsü ve güneşin berrak sarılığının birleşmesiyle pek çok kişi tarafında beğenilecek fotoğraflar çekilebiliyor.

Kiralık Yat Fiyatları

Yat kiralamak isteyen kişilerin en çok merak ettiği konu ödeyeceği ücrettir. Ancak yat kiralamak için ödenecek ücret standart değildir. Kişiler ödeyeceği yat için farklı ücretler görebilir.

Ödenecek ücretin belirlenmesi için pek çok etken göz önünde bulundurulur. Tekne kapasitesi, teknenin yoğunluğu, teknenin niteliği fiyatı belirleyen ana etkenlerdendir. Kişiler bu etkenleri göz önünde bulundurmadan yat kiralama işlemlerine başlayamaz.

Kiralık yatlar saatlik, günlük, haftalık ve aylık olarak kiralanabiliyor. Buna bağlı olarak farklı kiralama ücretleri ortaya çıkar. Aylık olarak yat kiralayacak olan kişiler avantajlı fiyatlara sahip olabilir. Kiralama yapacak firma ile görüşerek kesin fiyat belirlenebiliyor.

Kiralık Yatların Ekstra Hizmet Fiyatı

İstanbul günlük yat kiralama fiyatı içerisinde ekstra hizmetler yoktur. Kişiler yalnızca tekneye ücret öder. Ancak bazı kişiler ekstra hizmet satın alarak gününü güzelleştirmek isteyebilir. Ekstra hizmet satın alan kişiler ekstra ücret ödemek zorunda kalabiliyor. Ekstra hizmet için ödenecek ücret aynı değildir.

Masa süsleme, balon süsleme, lazer gösterisi ve kemancı gibi hizmetler ekstraya girer. Kişiler bu ve buna benzer hizmetler için ücret ödemek zorundadır. Ancak masa süsleme için daha düşük ücret ödenirken lazer gösterisi için daha yüksek ücret ödenmesi gerekebiliyor.

Kiralık Yat Ücretleri Kredi Kartı İle Ödenir Mi?

Yat kiralama işlemleri ile uğraşan firmalar müşterilere her türlü kolaylığı sunuyor. Bu kolaylıklardan birisi de kredi kartı ile ödeme imkanıdır. Kişiler, firmalara kredi kartı ile ödeme yapabiliyor. Kredi kartı ile ödeme yapan kişiler bütçelerini yormadan yat kiralamış olabiliyor.

Yat kiralama için kredi kartını tercih etmek zorunlu değildir. Banka havalesi ve EFT de tercih edilebiliyor.

Günlük ve Saatlik Yat Kiralama Ücretleri

Kiralık yat arayanlar genellikle günlük ve saatlik işlem yapmayı tercih ediyor. Kiralık yat işlemleri ile uğraşan firmalar bu konuda kişilere yardımcı oluyor. Kişiler 1 saat için dahi yat kiralayabiliyor. Bunun yanında 2-3 gün için de yat kiralanabilir. Kiralanacak saate bağlı olarak makul ücretler ortaya çıkabiliyor.

Kesin ücretleri öğrenmek isteyen kişiler gün içerisinde firmalarla görüşme gerçekleştirmelidir.

bdb49b5e 1087 47f9 80cf 901725076c5f

İstanbul Günlük Yat Kiralama Fiyatı

YouTube video

Bu İçeriği Oyla

Yorum Yap