Private Boat Rental İstanbul

Ülkemizde son yıllarda artan eğilimlerden biri de tatilde tekne kiralamaktır. Bu anlamda birçok farklı yat kiralama firması açılmıştır. Ülkemiz bir turizm ülkesi de olduğundan yalnızca yerli değil yabancı turistler de sıklıkla yat kiralama yoluna gitmektedirler.

Antalya, İzmir ve Muğla gibi tatil yöreleri dışında İstanbul’da da sıklıkla yat kiralama işlemi yapılmaktadır. İstanbul’daki yat limanlarında her yıl çok fazla sayıda yat kiralaması yapılmaktadır.

İstanbul’da Nasıl Yat Kiralanır?

İstanbul’da yat kiralamak için çeşitli firmalar mevcuttur. Biz de bu hizmeti sağlayan firmalardan biriyiz. İstanbul’da yat ya da tekne kiralamak isteyen herkesin yardımına koşarak onlara kaliteli bir deneyimle yat keyfini çıkarmalarını sağlıyoruz.

Private Boat Rental İstanbul olarak yat ve tekne kiralama ile ilgili her türlü işlemde sizlere yardımcı olmaktayız. Yatlarda görevli personel alanında uzman olup herhangi bir güvenlik endişesi yaşamanıza gerek yoktur.

İstanbul Lüks Yat Nasıl Kiralanır?

Lüks yatlar birçok kişinin ana tercihi. Denizin keyfini en ileri şekilde sürmek isteyen kişiler tarafından kullanılan lüks yatlar firmamızca en çok kiralık verilen yatlar arasında yer alıyor. Bu yatların gecelik kiralama bedelleri gecelik 6000 Euro’ya kadar çıkabilir. İsterseniz daha ucuza da lüks yat kiralamak da mümkün. Bu yatların fiyatları da 2000 Euro’dan başlamakta.

Lüks Yat Kiralarken Nelere Dikkat Edilmeli?

Herkes yat kiralamak isterken birçok soru soruyor. Bunlar arasında fiyat bilgileri, yatın sahip olduğu özellikler ve tekne kaptanının kim olduğu gibi bilgiler yer alıyor. Bu bilgilere web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Nasıl Yat Kiralayabilirim?

Sitemiz üzerinden yat kiralamak oldukça kolay bir işlemdir. Ana sayfada yer alan menüden Kiralama Yeri sekmesinde istediğiniz yeri seçebilirsiniz. Daha sonra giriş ve çıkış tarihlerini de belirledikten sonra yolcu sayısı ve yat tipini de seçtikten sonra sonuçlar listelenecektir. Bu listede size uygun olan yat seçeneklerinden birini kiralamanız mümkündür. Eğer ki kiralama sırasında bir sıkıntı oluşursa bizi web sitemizin iletişim menüsünde yer alan telefon numaralarından arayarak daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Sizlere en iyi hizmeti vermek için en iyi şekilde yardımcı olmaya çalışacağız.

Yat Tipleri Nelerdir?

Çeşitli yat tipleri mevcuttur. Bunları şöyle sıralayabiliriz:

  • Günübirlik
  • Standart
  • Standart Plus
  • Ultra Lüks
  • Motor Yatlar
  • Lüks

Buradan istenilen yat tipi seçilip kiralanabilir. Herkes kendi isteği ve beklentisine göre bu yatlardan birini kiralaması mümkündür. Sitemizden bunu kolaylıkla yapmanız mümkün.

Private Boat Rental İstanbul

Yorum Yap