Teknede Parti İstanbul

Teknede parti hizmeti sunan firmamız, ekonomik rakamları, profesyonel ekibi ve lüks tekne ya da yatları ile her daim uygun rakamlara hizmetinizde.

Bekarlığa veda gecesi, yılbaşı, doğum günü, evlenme teklifi, düğün, nişan, sünnet, kına gibi özel zamanlarınızın denizin tam ortasında, kiralık tekne içinde mi geçsin istiyorsunuz. O halde doğru adrestesiniz. Çünkü bizler büyük yat ve tekne filomuz, donanımlı ekibimiz ve teknolojik araçlarımız ile yıllardır bu sektörde hizmet veriyoruz.

Bizler lüks tekne ve yatlarımız ile en özel ve güzel zamanlarınıza renk katmaya geliyoruz. Sizin için her ayrıntıyı düşünüyor ve tekne ya da yatların bakımlarını zamanında sağlıyoruz. Sizlere ise bu partilerde yalnızca, gönlünüzce eğlenmek kalıyor.

Bütçenizi Yormuyoruz

Eğer tekne içinde gerçekleşecek bir partinin size çok pahalıya mal olacağını düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. İster yemekli, ister yemeksiz, ister alkollü, ister alkolsüz olsun tüm partileri sizlere uygun bir bütçe ile gerçekleştiriyoruz. Arkadaşlarınız ve davetlileriniz unutulmaz bir gün geçirsin diye, en profesyonel çalışanlarımız ile hizmet veriyoruz.

Yıllardır yat ve tekne kiralama hizmetleri veriyoruz. Üstelik verdiğimiz her hizmette tam müşteri memnuniyet notunu alıyoruz. Sizler de eksiksiz ve mükemmel bir deneyim yaşamak isterseniz hemen biz VIP Kiralama firması ile iletişime geçin.

Bir Partiden Beklediğiniz Her Şey

Süslemesinden tutun da masa düzenine ve yemek menülerine kadar her ayrıntıyı düşünüyoruz. Üstelik yılbaşı gibi özel partileriniz için dansçı, DJ ve dansöz ekibi de buluyoruz.

Denizin tam ortasında, gönlünüzce eğlenmek ve günün keyfini çıkarmak artık çok kolay. İsterseniz tek geceliğine, isterseniz haftalık olarak tekne ve yat da kiralayabilirsiniz. Uzman kadromuz ile birlikte, kiralık yat ve tekne için sizlere harika teklifler ile geliyoruz.

YouTube video

dogum gunu icin tekne kiralama1

Teknede Parti İstanbul

Bu İçeriği Oyla

Yorum Yap