Kurumsal Yat ve Tekne Kiralama Organizasyonu

Kurumsal yat ve tekne kiralama hizmetleri için VIP Kiralama firması olan bizler her zaman en uygun rakamlarımız ve lüks, donanımlı araçlarımız ile hizmet veriyoruz.

İş yemeklerini, işyeri partilerini, kutlamalarını ve ödül törenlerini deniz üzerinde kutlamak isteyen kurumlar, firmamız ile yıllardır tekne ve yat kiralama anlamında çalışıyor. İşverenlerin, çalışanlarına verecekleri en özel hediyelerden olan tekne ve yat günleri, kurumsal anlamda insan ilişkilerinin gelişmesine de ortak oluyor.

Çalışanlarınızı mutlu etmek, motive etmek ve ödüllendirmek isterseniz hemen bizimle iletişime geçin. Firmamız bütçenize uygun bir teklif ile gelecek ve sizlere unutulmaz saatler sunacaktır.

Yat ve Tekne Yemekleri

Özel iftar, yılbaşı ya da kutlama yemeklerinizi lüks yat ve teknelerde gerçekleştirmek isteyen firmaların öncü tercihi olan bizler VIP Kiralama firması olarak, güler yüzlü ekibimiz ve donanımlı mürettebatımız ile hizmetlerinizdeyiz. Leziz yemeklerimizden, süslemeye, müzikten eğlenceye kadar her şeyin düşünüldüğü bu tekne ve yatlarımız sayesinde rüya gibi bir tur yaşayabilirsiniz.

Dilerseniz İstanbul’un en özel koylarının gezileceği ve mehtabın izleneceği turlarımızı da satın alabilir, farklı bir gezi düzenleyebilirsiniz. Kurumsal organizasyonlarınız için kiralık yat ve tekne için, en geniş filoya sahip firmamız ile iletişime geçin.

Her Ayrıntı Üzerinde Duruluyor

Müziğinden menüsüne, alkollü ev alkolsüz içeceklerine, süslemeden oturma düzenine kadar sizler için her ayrıntıyı düşünüyoruz. Kurumsal organizasyonlarınız için size kalan tek şey çalışanlarınız ve iş arkadaşlarınız için yalnızca eğlenmek oluyor.

Artık lüks tekne ve yatlarda düzenleyeceğiniz geceleriniz, yemekleriniz, kahvaltılarınız ya da gezileriniz için düşünmenize gerek yok. Çünkü sizler için her ayrıntıyı düşünen VIP Kiralama firması olarak bizler, en ucuz tekne ve yat kiralama hizmetlerini ayağınıza getiriyoruz.

Kurumsal Yat ve Tekne Kiralama Organizasyonu

Yorum Yap