Teknede Doğum Günü Sürprizi Fiyatları

Teknede sürpriz parti organizasyonları için kiralama hizmeti veren firmamız, donanımlı araçları ve mürettebatı ile hizmetinizde.

Teknede doğum günü sürprizi yapmak istiyorsunuz ancak aldığınız teklifler dudak mı uçuklatıyor. O halde VIP Kiralama firması olan bizlerden de teklif almalısınız. Çünkü bizler ekonomik tekne turlarımız ile yıllardır öncü ve büyük işletmelere, binlerce bireysel müşteriye ulaştık.

Sevgilinizin, eşinizin, çocuğunuzun ya da dostunuzun doğum günü partisini denizin tam ortasında kutlamak mı istiyorsunuz. Bu artık bir hayal değil. Çünkü bizler sizler için lüks teknelerimizde harika partiler düzenliyoruz. Üstelik partinin eşsiz olması için her ayrıntıyı da düşünüyoruz.

Çeşitli İkramlar ve Organizasyonlar

Partiye katılacak kişiler çocuk ağırlıklı ise palyaço organizasyonları, yetişkin ise dans ve müzik organizasyonları düzenliyoruz. Üstelik usta şeflerimizin elinden çıkan leziz tatları da ikram ediyoruz. Süslemeyi işinin ehli çalışanlarımız gerçekleştiriyor. Kısacası sizlere bu partilerde kalan yalnızca eğlenmek oluyor.

Dilerseniz bu partiler için alkollü ve alkolsüz içecek ikramımız, dansçı ve DJ hizmetlerimiz de bulunuyor. Doğum günü için tüm ayrıntıları düşünülmüş kiralık tekne ve yatlar VIP Kiralama firması olarak, bizim güvencemizde sizler için hazırlanıyor. Üstelik araçlarımızın bakım ve kontrolleri yola çıkmadan önce yapılıyor.

Günün Her Saati Hizmetinizdeyiz

Sizler için büyük bir hizmet ekibine sahibiz. Yıllardır bu sektörde öncü hizmetlerde bulunuyor ve pek çok başarılı işe imza atıyoruz. Sizler de en uygun teklifi almak için muhakkak arayın. 7 gün, 24 saat talep ve sorularınıza yanıt verecek bir ekibimiz bulunuyor.

Teknede doğum günü partisi için servet ödemenize gerek bulunmuyor. Her zaman ekonomik fiyat politikasını benimseyen VIP Kiralama firması olarak bizler, doğum günü organizasyonları için ucuz kiralık tekne filosuna sahibiz.

YouTube video

YouTube video

YouTube video

YouTube video

YouTube video

Bu İçeriği Oyla

Yorum Yap