Teknede Bekarlığa Veda İstanbul

Tekne organizasyonlarının her türden amaca eşlik ettiği bu zamanda, İstanbul Boğazı’nda bekarlığa veda partisi vermeye ne dersiniz? Ömrünüzde kaç kez evlenebilir ve kaç kez bu heyecanı yaşayabilirsiniz hiç düşündünüz mü? Bu özel partiyi kadınlar ve erkekler için ayrı ayrı ele alarak, düzenlenecek olan tekne kiralama işlemlerine ek olarak, organizasyon işlerini de üstlenebilir ve dansçı organizasyonlarına da katkıda bulunabiliriz. Eğer İstanbul Boğazında unutulmaz bir bekarlığa veda partisi düzenlemek ve bu özel partide havalara uçmak isterseniz, organizasyonu ve tekneyi bize bırakabilirsiniz.

Teknede Bekarlığa Veda Nedir?

Amerikan kültüründe yer alan bekarlığa veda organizasyonları, son yıllarda tüm dünya ile birlikte Türkiye’ye de ulaşmış durumda. Türk gençlerinin evlilik öncesi geleneksel kutlamalar olan kına ve benzeri organizasyonlar yerine sık sık yapmaya başladığı bekarlığa veda organizasyonları, birbirinden farklı mekanlar ve şekillerde ortaya çıkabiliyor. Aklınızdaki bekarlığa veda partisini düzenlemek için en uygun ortam ise teknede bekarlığa vedadır. Açık havada, İstanbul Boğazında eğlence ve mutluluğun her zerresini iliklerde hissetmek mümkün.

Tekne partisi olarak düzenleyebileceğiniz bir bekarlığa veda partisinde;

  • Dansçılar
  • Yeme-İçme
  • Servis elemanı
  • Tekne
  • Tekne kaptanı
  • Organizasyon süslemesi
  • Müzik
  • DJ veya canlı orkestra

Gibi tüm ihtiyaçlarınızı karşılayarak, size unutulmaz bekarlığa veda partilerini sunabiliriz.

Tekne Organizasyonlarında Fiyatlama

İstanbul Boğazını ayaklarınızın altına serecek olan tekne organizasyonlarında, fiyatlar tahmin edemeyeceğiniz kadar doğal ve normal organizasyonlar bedellerinden gerçekleştiriliyor. Firma olarak, teknik ve idari kadromuz ile birlikte teknemizi fiyatlayabiliyoruz. Bu tür durumlarda isterseniz yalnızca teknemizden faydalanarak, organizasyonu kendiniz düzenleyebilir ve organizasyon için dışarıdan destek alabilirsiniz.

İsterseniz, yine uygun fiyatlı organizasyon ve işinde uzman kişiler tarafından, firmamızın organizasyonları ile de unutulmaz partiler geçirebilir ve bu organizasyonları bizler ile gerçekleştirebilirsiniz. Fiyatlamamız, talebiniz üzerine değerlendirilecek ve kişi ve gruba göre uygun paketler halinde tarafınıza teklif formatında sunulacaktır.

Bekarlığa Veda Gecesine Davetlisiniz

Bekarlığa veda akşamı, arkadaş grupları için oldukça özeldir. En yakın arkadaşlar ve yakın çevreniz ile kutlayacağınız bu özel akşamda, bir sonraki gün gerçekleştireceğiniz düğün öncesi stres atarak eğlenebilir ve bekar kaldığınız son gecenin tadını çıkarabilirsiniz. Siz ve arkadaşlarınız, şirketimizden gerçekleştireceğiniz organizasyonun asıl davetlileri olarak gönlünüzce eğlenebilirsiniz.

Tekne Organizasyonunun Ayrıcalığı

Bekarlığa veda gibi bir organizasyonun, ayrıcalıklı ve farklı olması gerekiyor. Aklınızdan ne geçerse geçsin, bunu gerçekleştirmek bizim işimiz. Erkek dansçılar, kadın dansçılar, yeme-içme, tekne ve rota ile sizleri unutulmaz bir geceye davet ediyor, bekarlığa veda partinizi bizimle gerçekleştirmenizi teklif ediyoruz. Son derece profesyonelce verilen servis ve asla unutamayacağınız, doyasıya eğlence dolu bir parti için bizden teklif almadan karar vermeyin

Teknede Bekarlığa Veda İstanbul

Yorum Yap