Yatta Bekarlığa Veda Partisi Fiyatları

Ülkemiz pek çok farklı kültüre ev sahipliği yapmış topraklarda bulunduğu için birçok farklı kültürün bulunduğu bir ülke olarak karşınıza çıkıyor. Genel olarak örf ve âdetlerimizde pek çok özel günlerde önemli kutlamalar yapılır.

Genel olarak kutlama ve eğlence alanında pek çok farklı törene sahip olan kültürümüze başka kültürlerden de ülkemize gelen eğlence anlayışları bulunuyor. Ülkemizde düğün ve düğün öncesi kutlamaları oldukça çeşitli ve eğlenceli geçiyor. Genel olarak düğünden önceki kutlama kına gecesidir. Kına gecesi kadınlara özel bir eğlence olduğu için daha çok kadın ağırlıklı olarak yapılır.

Ancak yabancı kültürlerde düğünden önce erkeklere özel bir kutlama yapıldığı için popüler kültürle beraber son zamanlarda ülkemizde de bekarlığa veda partileri ve bu alana ait konseptler her geçen gün daha çok tercih ediliyor.

Bekarlığa Veda Partisi Nedir?

Bekarlığa veda partisi dünya genelinde daha çok Batı ülkelerinde yani Avrupa ve Amerika kıtalarında bulunan ülkelerde daha çok yapılan bir eğlence etkinliğidir. Genel olarak bekarlığa veda partileri, erkeklerin evlenecek arkadaşları için hazırladıkları konsepte bağlı olarak süren eğlence etkinliğidir. Aslında bekarlığa veda partisini anlayış olarak kültürümüz de yer alan kına gecesinin erkek versiyonu olarak ifade edebiliriz. Ancak bekarlığa veda partilerinin konsepti farklılık gösterebilir.

Yatta Bekarlığa Veda Partisi

Son dönemlerde popüler olan bir diğer kutlama mekanı ise yatta yapılan kutlamalardır. Genel olarak yatlar pek çok eğlence temalı etkinlikte popüler olarak tercih ediliyor.

Yatta yapılan partilerden bazıları şunlardır:

  • Doğum günü partisi
  • Kına gecesi
  • Bekarlığa veda partisi
  • Evlenme teklifi
  • Nişan töreni
  • Az davetli sayısı olduğunda düğün

Gibi pek çok farklı etkinlikler yatlarda yapılabilir. Ancak son dönemlerde en çok tercih edilen yatta kutlama şekli bekarlığa veda partileridir.

Yatta Bekarlığa Veda Partisi Nasıl Yapılır?

Her etkinlikte olduğu gibi bekarlığa veda partisinde de konsept belirlemek ve bu konsepte uygun bir şekilde bekarlığa veda partisini gerçekleştirebilirsiniz. Yatta bekarlığa veda partisi yaparken kişi sayısına uygun olarak konsept belirlemenizde fayda vardır.

Bekarlığa Veda Partisi Fiyat Aralığı

Bekarlığa veda partinizi bir yatta yapmak isterseniz fiyat aralığı pek çok farklı ölçeğe bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. Genel olarak saatlik yat kiralama ücreti 250-1000 lira arasında değişkenlik gösterebilir. Ayrıca yat kaptanı ve konsepti de kiralamaya dahil ederseniz bu ücret daha da artış gösterebilir.

Yatta Bekarlığa Veda Partisi Fiyatları

Yatta Bekarlığa Veda Partisi Fiyatları

Yorum Yap