Teknede After Party

Tekne ve yatlarda After Party yapmayı düşündünüz mü? Düğün, nişan, söz, kutlama ve herhangi bir organizasyon sonrası After Party yapacak mekan mı arıyorsunuz? İşte size arayışlarınızı çözüme kavuşturacak ve bu yönde sizi oldukça farklı kılacak bir parti organizasyonu. After Party için bize gelin, sizler için en özel After Party organizasyonlarınızı teknelerimiz ile gerçekleştirelim. İstanbul’un eşsiz suları üzerinde, hiçbir zaman unutamayacağınız bir After Party organizasyonu ile zihinlere kazının, farklı olun.

Düğün Sonrası Ne Yapılır?

Birçok insan, düğün sürecinde stres ve yorgunluk yaşar. Yaşadıkları yorgunluğu atmak ve bu yorgunluk ile birlikte biriken stresi bünyeden uzaklaştırmak için son yıllarda düğün, nişan ve söz gibi organizasyonlar sonrasında, After party adı verilen organizasyonlar gerçekleştirmek moda oldu. Peki, düğün sonrası ne yapılır? After party nedir? After party organizasyonu yapılacak mekanlar nelerdir? İşte sizler için çözüm üreten yat ve tekne kiralama firmamız, After party için de tekneleri ve yatları ile hizmetinizde.

After Party Nasıl Yapılır?

After Party organizasyonu, günler, haftalar ya da aylar süren bir merasim için yorulan çiftlere ve onların yakınlarına düzenlenen bir parti organizasyonudur. Bu parti organizasyonunun hedefi ise eğlenmek ve biriken stres ve yorgunluğu uzaklaştırmaktır. Bilindiği gibi geleneksel merasimler, genel olarak evlenecek olan kişilerden çok, yakın çevreyi ve akrabaları eğlendirmek üzere gerçekleştirilir ve bu süreçte çiftler eğlenmekten ziyade, yakınları memnun etmeye odaklanır.

İşte tüm bunlara çare olan After party, çiftleri rahatlatmak ve gecenin yorgunluğunu atmak için özel bir organizasyondur. Firmamızın tekne ve uzman personeli ile yanınızda olacağı After party organizasyonu, uygun fiyatlar ve özel mürettebat ile her zaman hizmetinizde.

Parti İşlerinizde Yanınızdayız

Tekne organize etmek kolaydır. Ancak, doğru tekne özellikleri, grup için yeterlilik, servis ve diğer işlemler profesyonellik ister. Kısacası, parti organizasyonlarınızda önemli olan tekneden ziyade, doğru hizmettir. Sizlere doğru hizmeti en ideal kadro ve uzman kadrosu ile kiralayan firmamız, tepeden tırnağa her detayda yanınızda olmaya ve sizin için oldukça özel olan bu geceyi unutulmaz kılmaya odaklıdır.

Müşteri memnuniyetini hedef alan tüm organizasyonlar ve hizmet sektörüne vakıf bu durum için firmamızdan tekne kiralayabilirsiniz. Teknelerimiz ile birlikte son derece tecrübeli kaptan ve mürettebatımız ve servis işlemleri için tecrübeli personelimiz, gece boyunca sizlere hizmet edecekler.

Neden Tekne Partisi?

Tekne partisi verecek olmak ve After party düzenlemek kolay bir iş değil. Sizlere bu işi kolaylaştıran ekibimiz ve uygun fiyatlı hizmetimiz ile servis sunarken, diğer yandan da son derece bakımlı teknelerimiz ile geceyi unutulmaz kılacak dekorasyonlar oluşturacağız.

Teknelerimizi kiralayarak düzenleyebileceğiniz organizasyonlar;

  • After Party
  • yatta bekarlığa veda gecesi
  • Söz kına gecesi
  • Nişan organizasyonu
  • Düğün organizasyonu
  • Mezuniyet
  • Balo geceleri
  • Parti organizasyonu
  • düğün öncesi eğlence

Gibi birçok organizasyondan oluşabilir. Teknede After party düzenlemek, herkesin aklına gelen bir fikir olmamakla beraber, buna uygun yapımız ve tecrübemiz ile diğer insanlar ve partilerden farklı olmanızı sağlamak ve ömür boyu unutmayacağınız bir organizasyon düzenlemek istiyoruz.

 

Yorum Yap