Teknede Akşam Yemeği İstanbul

Teknede akşam yemeği organizasyonları son zamanlarda çok fazla rağbet görmektedir. Bizde firmamız olarak bu anlayışta hizmet vermekteyiz. Müşterilerimize en uygun hizmeti sunmaktayız.

Akşam Yemeği Organizasyonları

İstanbul’da lüks teknelerde uygun fiyatlar karşılığında akşam yemeği vermeyi düşünürseniz 12 ay boyunca kesintisiz hizmet verdiğimizi söylemek isteriz. Sevgilinizle, eşinizle baş başa romantik akşam yemeği ve kalabalık grup ortamları için her türlü eğlence ve faaliyet içeren tüm yemek organizasyonlarında hizmet vermekteyiz.

Şirketinizin önemli misafirlerini ağırlamak istediğinizde iş yemeği görüşmeleri ya da ortaklarınızla yapmayı planladığınız toplantı gecelerinde hizmet vermekteyiz. Aklınıza gelebilecek olan tüm bireysel ve kamusal organizasyonlarında yanınızdayız.

Akşam yemeği organizasyonlarında en kısa 2 saat, büyük teknelerde ise 4 saat üzerinden gerçekleşir. Akşam yemeği için 19.00’dan sonra başlamaktadır.

Akşam Yemeği Menüsü

Akşam yemeği menüsünde;

  • Soğuk meze tabağı
  • Mevsim salata
  • Sigara böreği ve Paçanga böreği
  • 4 çeşit ana yemek
  • Meyve bulunmaktadır.

4 çeşit ana yemek de ise balık, tavuk biftek, ızgara köfte ve vejetaryen yemeği sunulmaktadır. Yemeklerin yanına ek patates ve pilavda verilmektedir. Balık soğan ve limonla servis edilmektedir.

Hizmetlerimiz

Firmamız akşam yemeğinin keyifli ve güzel geçmesi için birçok hizmet sunmaktadır. Müzik sisteminden yemek boyunca ücretsiz bir şekilde faydalanabilirsiniz. Dinlemek istediğiniz müzikleri usb aygıtı veya cd ile yanınızda getirebilirsiniz, zevkinize uygun müzikler dinleyerek keyifli bir gece geçirebilirsiniz. Canlı müzik ve fasıl ekibini arzu ederseniz bu hizmetler için ekstra ücret ödemeniz gerekmektedir. Kendi fasıl ekibiniz varsa tekneye gelmelerinde sakınca görmemekteyiz.

Ek ödeme gerektiren diğer hizmetlerimiz ise şu şekildedir;

  • Dj performans hizmeti
  • Oryantal show
  • Lazer gösterisi
  • Fotoğraf ve video kaydı gibi hizmetlerimiz için ücret talep ediyoruz.

Size daha iyi hizmet sunmamız için bu hizmetlerimiz bizi de uğraştırdığı için ücret talep ediyoruz.

Rezervasyon ve Fiyatlar

Akşam yemeği fiyatı için tüm detaylar anlaşıldığı zaman rezervasyon işleminin kayıta alınabilmesi için alınacak ücretin yarısı kaparo şeklinde bırakılır. Ödemeyi banka hesabımıza yatırarak veya elden yapabilirsiniz. Kredi kartı işlemi gerçekleştirmiyoruz. Kaparo almadan rezervasyon işlemi yapmıyoruz, yaz aylarında rezervasyon için aceleci davranmanızı son güne bırakmamanızı öneriyoruz. Rezervasyon ve sorularınız için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Teknede Akşam Yemeği İstanbul

Teknede Akşam Yemeği İstanbul

Yorum Yap