Teknede Akşam Yemeği Organizasyonu

Tekne ile akşam yemeği organizasyonu, bir şirket, bir eş, bir nişanlı ya da bir arkadaş grubu tarafından gerçekleştirilebilen ve sıkça düzenlenen bir organizasyon biçimidir. Teknelerin iri ya da ufak olması ise organizasyonun boyutunu gösterir niteliktedir. Bu türden organizasyonlar gerçekleştirebilmek için ise bizler gibi özel tekne kiralama şirketleri ile iletişime geçerek, aklınızdaki organizasyonu tüm şema ve özellikleri ile bize anlatmanız gerekir. Firmamız, bünyesinde bulundurduğu özel tekneleri ile sizlere hizmet vermekten onur duyacaktır.

Tekne ile Akşam Yemeği

Bir düğün organizasyonu sonrası, After party olarak mı, yoksa şirketiniz için motivasyon için mi akşam yemeği düzenlemek isterdiniz? Bizim için fark etmez. Bizler, uzman idari kadrosu ve hizmetinize kusursuz servis imkanı sunan personeller ile yanınızda olmaya hazırız. Grup veya çiftlere özel akşam yemeği organizasyonları adına sizlerin her türlü ihtiyacına koşturacak olan personelimiz, firmamızın sunduğu tüm taahhütleri yerine getirebilmek için tüm yemek boyunca sizlerle olacak.

Teknede Akşam Yemeği Nedir?

Teknede düzenlenebilecek akşam yemekleri arasında birçok seçenek bulunmaktadır. Firmaların düzenleyeceği gibi bireylerin de düzenleyeceği bu işlem ile birlikte, akılda kalıcı ve uzun süre boyunca unutulmayacak bir akşam yemeğine hazır olun. Bu organizasyonu kimler mi düzenleyebilir?

  • Vakıflar
  • Şirketler
  • Arkadaş grupları
  • Düğün grupları
  • Bekarlığa veda partisi konukları
  • Çiftler
  • Kulüpler
  • Dernekler

Ve daha nice grup, akşam yemeği organizasyonu düzenleyebilir ve Boğazın serin suyunun sesi ile huzur ve mutluluk içerisinde özel bir akşam geçirebilir. Çoğu zaman grupların tercih ettiği bu kiralama türü ile sizi ve çevrenizdeki insanları mutlu etmek bizlerin elinde.

Kabalık Grup Rezervasyonları

Tüm konuklarınız için özel lokasyonlar üzerinde, sabit bir noktadan alım işlemi gerçekleştirebiliyor ve sizleri limanlarımızdan boğaza ulaştırıyoruz. Kiralama ve organizasyon süresi boyunca, kalabalık grupların servisine yetişmek bizim için problem olmuyor. Size sunacağımız her türden hizmetin garantisini verirken, bu özel hizmetler için ekstra talepte bulunmuyoruz. Grup rezervasyonlarında önceden iletilen teklif ve organizasyon, bu süreçte geçerliliğini koruyor.

Ödeme Kolaylığı

Birçok yat ve tekne kiralama şirketi, bugünün koşulları gereği online ödeme veya kredi kartı ile ödeme kabul edebiliyor. Biz bu işlemi yapabiliyor ve edebiliyor gibi edilgen cümlelerden ziyade, sizler için mümkün kılıyor ve bu ödeme yöntemi ile ödeme gerçekleştirebilmenizi garanti ediyoruz. Firmamızdan rezerve edeceğiniz tekne ve akşam yemeği organizasyonu için kredi kartı ile ödeme kabul ediyoruz.

YouTube video

YouTube video

1a05a901 c8aa 43d0 9614 392842751d74 1

Teknede Akşam Yemeği Organizasyonu

bf651716 073a 4c13 bb98 6a18f3868176

Teknede Akşam Yemeği Organizasyonları

Bu İçeriği Oyla

Yorum Yap