Özel Yat Kiralama

 

Yaz aylarını keyifli kılmanızı sağlayacak özel yat kiralama hizmetimiz sizi denize çağırıyor.

 

Gulet kiralamak isteyenler için hizmet veren Show Life Yatçılık uzun ve kısa süreli tekliflerle denizin huzuruna davet ediyor. Yılların yorgunluğunu atmak için tercih edeceğiniz tekne gezintilerini istediğiniz kadar uzatabilirsiniz. Kaptanlı ya da kaptansız olarak tekneleri kiralayabilirsiniz.

 

Havalar ısınmaya başlayınca doğanın içine çekildiğinizi hissediyorsanız, denizde huzur bulabilirsiniz. Size harika bir deneyim yaşatacak olan teknelerle istediğiniz rotaya dümen kırabilir, uzun süre hayalini kurduğunuz tatili yapabilirsiniz. Standart ve lüks özel yat kiralama seçenekleriyle karşınıza çıkacak olan firmamız en iyi çözümleri bulmanız için size en uygun özel yat kiralama alternatiflerini sunacaktır. Özel yat kiralamak isteyen kurumsal firmalara da hizmet veriyoruz. Şirket toplantıları ve organizasyonları için her türlü etkinliği yatlarda düzenlemeniz mümkün olabilir.

 

Kiralık Yat Seçenekleri

 

Tatilinizi geçireceğiniz kiralık yatlarda her türlü organizasyonu da yapabilirsiniz. Sevdiklerinizi davet edeceğiniz doğum günü ve nişan partileri, eğlenceli organizasyon ve toplantılarla kısa dönem bir mekan değişikliği yaşayabilirsiniz. Özel yat kiralama genelde kısa dönem gibi görünse de aslında sezonluk da yapılabilir. Çok daha karlı olacak bu uygulama sayesinde uzun sürecek tatillerinizi planlayabilirsiniz. Güvenilir ve eğitimli personellerimiz sayesinde özel günlerinizi daha güvenli hale getirebileceksiniz. Her mevsim tercih edeceğiniz kiralık yatların özellikleri ve kapasitesiyle ilgili bilgilere göre fiyatlar değişmektedir.

 

Özel Yat Kiralama Fiyatları

 

Genelde döviz üzerinden hesaplanan kiralama bedelleri, erken rezervasyon söz konusu olduğunda çok daha ekonomik fiyatlarla kiralama  yapılabilir. Kiralama seçenekleri dikkat çektiği için yaz sezonunda uzun dönem geziler ve özel yat kiralama alternatiflerimiz size uygun ayarlanmaktadır. Kiralama seçenekleri ve fiyat teklifi almak istediğinizde hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Özel Yat Kiralama

Yorum Yap