Teknede Sevgililer Günü Organizasyonu

 

Dünyanın incisi İstanbul Boğazı’nda özel kutlamalar yapmak isterseniz, örneğin teknede sevgililer günü organizasyonu düzenlemeyi düşünürseniz firmamız hizmetinizdedir.

 

Doğum günü veya mezuniyet partileri, kurumsal kutlamalar, bekârlığa veda partileri, sürpriz evlenme teklifleri ve bütün İstanbul gezilerinin vazgeçilmezi olan boğazda yat turlarına ilaveten teknede sevgililer günü organizasyonu ile romantiklik çıtamızı yükselttik. (Evlenme teklifleri de romantik oluyor ama orada bir karar söz konusu, biz sevgililer gününü çok daha naif buluyor ve seviyoruz.)

 

Sevgililer Gününü Yatta Kutlamak İçin

 

Yat kiralama hizmeti ülkemiz turizmi içinde, dünya çapında verilmektedir. Hemen akla gelen Ege sahillerinden başka eşsiz konumuyla İstanbul Boğazı da yat turizminin gözde noktaları arasındadır. İstanbul Boğazı’nda kişiye veya gruplara özel yat kiralandığı gibi özel günlerin kutlanması amacıyla da tekne kiralayabilirsiniz. Firmamız bu organizasyonların düzenlenmesinden başka iki kıtayı birbirine bağlayan bu güzel sularda teknede sevgililer günü organizasyonu hizmeti de vermektedir. Eğlenceli aktiviteleri düzenleme hiç bu kadar keyifli olmamıştı, çünkü İstanbul Boğazı gibi çok nadide bir yer kutlama mekanımızdır.

 

14 Şubat Sevgililer günü de nadide bir gündür ve şimdi bugünü hayatınızdaki özel kişiyle birlikte bir teknede kutlayabilirsiniz. Teknede sevgililer günü organizasyonu ve kutlaması birlikteliğinizin tarihi içinde hiçbir zaman unutulmayacak hatıralarınız arasında yer alacaktır.

İsterseniz özel günleri teknede kutlama deyin, isterseniz Boğazda özel yat kiralama veya İstanbul Boğazı keyfi deyin, yapılan bütün aramalar sizi firmamızla tanıştıracaktır. Bunun için yatkiralamaistanbul.com adresini ziyaret etmeniz yeterlidir. Bütün iletişim bilgilerini sitemizde bulabilirsiniz. Özel yat veya tekne kiralamaktan başka günlük ve saatlik yat kiralama hizmetiyle de yanınızdayız. Bay ve bayan garsonlar, sınırsız servis ve kaliteli hizmet bu özel kutlamalara Show Life Yatçılık  olarak eşlik edeceğiz.

Teknede Sevgililer Günü Organizasyonu

 

 

Yorum Yap