Kaptansız Tekne Kiralama

 

Kendi teknesinin kaptanı olmak isteyenler için kaptansız tekne kiralama size en iyi çözümleri sunacaktır.

 

Kaptansız tekne kiralama Show Life Yatçılık ile bazı tekneler için mümkün olmaktadır. Eğer lisanslı bir kaptanınız varsa size özel bir yolculuk deneyimi elde edebilirsiniz. Denizin ruhuna işlemiş olduğunu düşünenler için çok özel olan bu yaşam şekli, kaptansız tekne kiralama seçenekleri sayesinde kendi rotanızı çizmenizi sağlıyor. Yaz döneminde ailecek bir tatil planlıyorsanız ya da tek başına denizin sularının üzerinde keyif yapmak istiyorsanız kaptansız tekne kiralama yapabilirsiniz.

 

Günün her saatini keyifli bir hale getireceğiniz teknelerde karşılamak istediğinizde sıcak bir tatil için en iyi alternatif tekneler olacaktır. Tekne kiralayıp kendi evinizdeymiş gibi hissetmek istediğinizde özel bir deneyim yaşayabilirsiniz. Kaptansız tekne kiralama kısa süreli ya da uzun süreli kiralamalar için firmamız güvencesinde verilmektedir.

 

Kendi Rotanızı Kendiniz Belirleyin

 

Kaptansız bir tekne kiralamak için kaptan olduğunuzu belgelemeniz gerekir. Sadece kullanacağınız yatı kullanabiliyor olmanız yeterli değildir. Normal arabalarda olduğu gibi deniz araçlarında da bir trafik vardır. Buradaki uyulması gereken kurallar bilinmiyorsa denizde bir trafik canavarı olmanız kaçınılmaz olacağından deneyim ve resmiyet olması şarttır.

 

Kendi rotanızı kendiniz belirleyerek son derece önemli olan deniz yolculuğunun huzurundan yararlanabilirsiniz. Özel bir tatil deneyimi yaşamak, istediğiniz rotaya dümen kırmak ve  kendi yemeklerinizi kendiniz hazırlamak istediğinizde kaptansız tekne kiralama yapabilirsiniz.

 

Hangi Yatı Kiralamalısınız?

 

Kullanmayı bildiğiniz tekneleri kiralamanız mümkün olabilir. Ancak bu durumu belgelendirmeniz son derece önemlidir. Bu yüzden deneyimi ve belgeleri olmayan kişilere kaptansız tekne kiralama hizmeti verilmez. Bu kişiler, kaptan ve personel olmadan tekne kiralayamazlar. Şehir içi ve şehir dışı yolculuklarınız için en uygun kaptansız tekne kiralama seçeneğini değerlendirebilirsiniz.

Yorum Yap