Nikah Sonrası Yemek Organizasyonu İstanbul

Nikah sonrası yemek organizasyonu İstanbul ve büyük şehirlerde sık tertip edilen bir durum. Çünkü salon düğünleri artık yerini kır ve tekne düğünlerine bıraktı. Nikahtan sonra evlenen çift ailesi, sevdikleri ve yakınları ile şirin, eğlenceli ve keyifli bir yemek organizasyonu düzenleyebiliyor. Tabi bu yemek İstanbul’un masmavi sularında yapıldığında, çok daha büyük ve görkemli bir ambiyansa bürünüyor. Bizler uzun yıllardır teknede eğlence organizasyonu hizmeti veren bir firmayız.

Herkes nikah sonrası vereceği yemek organizasyonunun kusursuz olmasını ister. Yemeklerin leziz olması, dizaynın eksiksiz yapılması, oturma düzeninin gerektiği gibi hazırlanması ve süslemenin muhteşem olması evlenecek çiftin en doğal isteklerindendir. Bizler de bunu düşündüğümüz için en iyi parti organizatörleri ile çalışıyoruz. Uzman bir çalışan gün boyu sizinle yakinen ilgileniyor. Eksik gördüğünüz tüm ayrıntılar, güler yüzlü ekiplerimiz tarafından anında yerine getiriliyor. Yemeklerin taze ve leziz olması yönündeki endişeleriniz ilk dakikalarda son bulacak.

Teknede Müzikli Eğlence

Nikah sonrası organize edeceğiniz yemeğe biraz da müzik eşlik etsin isterseniz, sizler için İstanbul’un en iyi orkestraları ile çalışıyoruz. Gün boyu kah romantik, kah eğlenceli dakikalar yaşayacağınız bu ambiyansı hayatınız boyunca unutmayacaksınız. Boğazın doyumsuz manzarası eşliğinde, kokteyllerinizi yudumlarken, bu harika günü ölümsüzleştirmek isteyeceksiniz. Üstelik nefes kesen bir havai fişek gösterisini de elbette es geçmiyoruz. Tabi dilerseniz bu organizasyonu sabah saatlerinde de tercih edebilirsiniz.

Teknelerimizde ve yatlarımızda, gönlünüzde oynayıp eğlenebileceğiniz yeterli alan bulunuyor. Gelin ve damada ait hazırlanma ve dinlenme odamız da yer alıyor. Tabi ki çocuklar da es geçilmiyor ve onlar için de eğlenceli palyaço gösterileri bulunuyor. Bu unutulmaz güne sizler de imzanızı atabilir ve çocuklarınıza harika bir anı bırakabilirsiniz.

Nikah Sonrası Yemek Organizasyonu İstanbul

Yorum Yap