Nikah Sonrası Teknede Eğlence Organizasyonu

Nikah sonrası teknede eğlence organizasyonu pek çok çiftin tercih ettiği bir alternatif. Eğer sizler de sade bir nikâh töreninin ardından, sevdikleriniz ile birlikte, leziz yemeklerin ve müziğin olduğu bir eğlence tertip etmek isterseniz doğru adrestesiniz. Üstelik boğazın eşsiz manzarası ve mavinin binbir tonu ile bu unutulmaz günü ölümsüzleştirebilirsiniz. Sizler için en iyi orkestra ve sanatçılarımız, en yeni tekne ve yatlarımız ile hizmet vermekteyiz.

Teknede düğün organizasyonu yapmak sandığınız kadar pahalı değil. Çünkü bizler, ekonomik menülerimiz ve alternatiflerimiz ile sizinleyiz. Üstelik kaliteden de asla ödün vermiyoruz. İster alkollü olsun, ister alkolsüz, nefis menülerimiz ile sevdiklerinize harika bir gün yaşatabilirsiniz. Üstelik orkestramızda bulunan tüm sanatçılarımız da ülkenin öncü isimlerinden. Yatlarımızda bulunan hizmet tayfamız eğitimli ve uzman kişiler. Her türlü soru ve sorununuzda derhal sizlere yardımcı olur. Güler yüzlü ekip anlayışı sayesinde kusursuz bir gün yaşamanızı sağlarlar.

Yatta Yemekli Düğün Organizasyonu

Yatta yemekli düğün organizasyonu yapmak isteyenlerin ilk tercihiyiz. Çünkü eşsiz ve leziz bir menümüz var. En önemlisi de tüm ürünlerimiz taze ve usta ellerde hazırlanıyor. Üstelik teknelerimiz sizin zevkinize göre hazırlanıp süsleniyor. Konforunuz için tüm ayrıntılar düşünülüyor. Dilerseniz çocuklarınız ile ilgilenecek ayrı bir organizasyon firması da getirebilmekteyiz. Işık, ses, sahne gibi ayrıntılar ile birebir ilgilenmekte ve her şeyin kusursuz olmasını sağlamaktayız.

Vegan, vejetaryen ya da çocuk menülerinin de bulunduğu konseptimizde, eşsiz bir havai fişek gösterisi de bulunuyor. Düğün sırasında ya da sonrasında, İstanbul semalarını aydınlatacak harika bir gösteri için mükemmel avantajları kaçırmayın. Elbette gelin ve damat odasını ve bu odada onların konforu için her ayrıntıyı ayrıca düşünüyoruz. Tüm bu konular ile birebir ilgilenen bir organizasyon sorumlumuz tüm gece boyunca sizlere eşlik ediyor.

Nikah Sonrası Teknede Eğlence Organizasyonu

Yorum Yap