Teknede ve Yatta Ramazan Organizasyonu

Ramazan ayı yaklaşıyor. Tabi ramazan ayına özel işyerleri toplu iftar yemekleri düzenlemeye hazırlanıyor. İstanbul’da unutulmaz bir iftar yemeği için şüphesiz tercihlerden biri de deniz manzarası oluyor. Teknede ya da yatta düzenlenen ramazan yemek organizasyonları, kurumsal firmaların çalışan memnuniyeti adına tercih ettiği en önemli organizasyonlar. Elbette bu organizasyonlar yalnızca çalışanlar için değil, firma müşterileri için de düzenleniyor. Bu kutsal günde, birlik ve beraberlik içinde olmanın ne keyifli mekânlarından biridir yat ve tekneler.

Bizler uzun yıllardır tekne ve yat organizasyonları düzenleyen, köklü firmalardan biriyiz. Üstelik yalnızca iftar yemekleri değil, yatta ya da teknede düğün, nişan, sünnet, kına gecesi, parti, eğlence, yılbaşı kutlaması organizasyonları da düzenliyoruz. Üstelik kutlamaya özel süsleme, müzik, eğlence, çeşitli oyunlar ve havai fişek gösterilerimiz de bulunuyor. Teknede ve yatta ramazan organizasyonu düzenlemek isterseniz siz de şimdiden iletişime geçebilir ve erken rezervasyon fırsatlarımızdan faydalanabilirsiniz. Üstelik eşsiz bir yemek menümüz olduğunu da hatırlatırız.

Teknede ve Yatta Leziz Yemek Şöleni

Tekne ve yatlarımız, 500 kişiye varan büyük bir kapasiteye sahip. Üstelik aşçılarımız ülke genelinde ses getiren başarılı kişiler. Mutfak ekibimiz, herkesin aynı anda yemeğe başlayabilmesi için erken saatlerde hazırlığa koyuluyor. Ana yemekler, ara sıcaklar, salatalar, tatlılar ve leziz yöresel yemekler ile unutulmaz bir iftar organizasyonuna imza atıyoruz. Sütlü ve şerbetli tatlılarımız, et, tavuk ya da balık yemeklerimiz daima aynı gün, taze olarak hazırlanıyor.

Teknede ve yatta leziz yemek şöleni organizasyonunuza musiki ile tat katmak isterseniz, en iyi ekipleri sizler için buluyor ve organizasyona sahil ediyoruz. Bu unutulmaz gecenin sonunda, konuklarınız mekândan mutlu ve huzur dolu ayrılıyor. Üstelik rakamlarımız ramazan ayına özel son derece ekonomik.

Tekne ve Yatta Ramazan Organizasyonu

 

 

Yorum Yap