Kurumsal Etkinlikler İçin Tekne Organizasyonu

Kurumsal etkinlikler için tekne organizasyonu kurumsal müşteriler tarafından tercih edilen organizasyonlardandır. Sanılanın aksine tekne organizasyonları kişiye özel bütçelerle hizmet vermektedir. 500 kişiye varan oranla kapasiteye sahip davetliler boğaz manzarası eşliğinde kurumsal etkinlikler için hizmete hazırdır. İş dünyası hayatın ta kendisi demektir. Pek çok zaman da iş sunumları sıkıcı bir toplantı dan ibaret değil eğlenceyi de yanı sıra yansıtmak isteyen organizasyonlar olmaktadır. Konferanslar ve eğitimlere farklı bir hava katan tekne organizasyonu deniz havası ile gerçekleştiğinde sakinleştirici bir havayı beraberinde sunmaktadır. Heyecan veren projelerde, soysal klüp projelerinde faaliyetlerin canlanması için tekne organizasyonu harika bir buluşmadır. Şirketlerin ya da firmaların prestijini artırmaktadır.

Kurumsal etkinlikler ve Tekne Etkinliği

Kurumsal etkinlikler ve tekne etkinliği şirketlerin ve derneklerin organizasyonlarına imza atmaktadır. Saygın bir kurumun çalışanı bayi ve müşterileri toplayarak toplantılar da ve seminerler de yemekli, eğlenceli olmanın bir parçasıdır. Uluslar arası ilişkilerde büyük ağa sahip şirketler tekne organizasyonları ile popüler olabilmektedir. Denizin hayranlık veren manzarasında çalışmak toplantı salonlarının sıkıcılığını alarak iş motivasyonunu artırma özelliğine sahiptir. Şirket talebine göre kahvaltı, akşam yemeği, çay ya da kahve partili ikramlar tekneler de kurumsal müşteriler tarafından talep edilen organizasyon hizmetlerindendir. Zamana karşı koşturan iş dünyası tekneler de yapılan toplantılarla sıkıcılığı alır götürür.

Kurumsal Etkinlikler için Tekne Fiyatları

Kurumsal etkinlikler için tekne fiyatları uzun zaman geçirmek isteğine ya da saatliğine bağlı olarak değişir. Bazen yüzme etkinlikleri, tavla turları, balık tutma organizasyonları kurumsal bünyelerin tercih ettiği diğer etkinlikler arasında yer almaktadır. Antalya, İzmir özellikle İstanbul gibi illerin tercih edildiği tekne toplantıları son zamanlar da oldukça popüler ve modadır.

Yorum Yap