Tekne de Bekarlığa Veda Organizasyonu

Tekne de bekarlığa veda organizasyonu evliliğine sayılı günler kalmış gelin ya da damatların düzenlediği özel günlerdir. Doyasıya eğlenip bu özel günde felekten bir gece çalmak isteyenler için tekneler harika mekanlardır. Özellikle mevsim yaz ise bu durumun keyfi ikiye katlanmaktadır. Kapalı mekanlardan sonra tekneler evlenenlerin tercih ettiği lüks ve kaliteli alanlardır. Örneğin boğazın ortasındaki konfor ve eğlenceyi kara da sıradan bir düğün salonun ya da mekanın sağlaması mümkün değildir. Eşsiz manzara eşliğinde bekarlığına veda etmek isteyen müstakbel evliler için harika bir deneyim olduğunu söylemek mümkündür. Mavi sularda düğün stresini atmak düğün öncesi güzel bir fikir olacaktır.

Tekne de Bekârlığa Veda Hizmetleri

Tekne de Bekarlığa veda hizmetleri düzenlenmeden önce işe davetli listesi ile başlamak uygun olacaktır. Bu sayede teknenin büyüklüğü davetli sayısına göre belirlenecektir. Tekneler bireyler tarafından istenen parti malzemeleri ile süslene bilmektedir. Bazı müşteriler profesyonel fotoğrafçılarla analaşmaktadır. Davetliler için özel ve küçük hediyeler hazırlanarak misafirlere özel bir jest yapılabilir Ayrıca parti de sunulacak ikramlar da müşteri tarafından parti öncesi belirlenmelidir. Mutfak kültürüne göre aşçı belirlemek gerekebilir. Yiyecek ikramları için garson ve servis personellerine de ihtiyaç duyulabileceği göz önünde bulundurulmalıdır. İstenirse bir catering  şirketi ile anlaşarak ikramlıklar hazırlatılabilir.

Tekne de Bekarlığa Veda partisi Fiyatları

Tekne de bekarlığa veda partisi fiyatları için belirleyici etmen kişi sayısıdır. Kişi sayısına uygun bir tekne kiralamak gerektiği için küçük ya da büyük bir teknenin fiyatı değişken fiyatlara sahiptir. Bununla birlikte davetli sayısına göre yiyecek ve içecek ikramlarını porsiyon fiyatları belirlenmektedir. Garson ücretleri de fiyatı belirler yan hizmetlere göre de fiyat bilgisi değişkenlik gösterir.

 

 

Yorum Yap