Boğaz da Tekne de Yılbaşı Programları

Boğaz da tekne de yılbaşı programları son zamanların en moda kutlama organizasyonlarındandır. Yeni bir yıla yeni heyecanlarla girmek isteyen müşterilerin tercih ettiği tekneler, havai fişek, müzik yemek vs. hizmetlerle müşterilere sunulmaktadır. Müşteri sayısı çok büyük öneme sahiptir. Ayrıca menüler de müşteri tarafından belirlenmelidir. Örneğin alkollü içecekler ve şaraplar yılbaşı eğlencelerinin vazgeçilmez öğeleridir. Menüler bu duruma uygun olarak belirlenmelidir. Tekne de yılbaşı menülerinde mezeler, ara sıcaklar, ana yemekler, salatalar, tatlılar ve içecekler konsepte uygun olmalıdır. Fakat seçilen bütün bu etmenler fiyatı belirleyici etmenler olacaktır.

Boğaz da Tekne de Yılbaşı Eğlenceleri

Boğaz da tekne de yılbaşı eğlenceleri düzenlemek isteyenler için pek çok tekne turu şirketi bulunmaktadır. Eşsiz bir boğaz manzarasında yılbaşı eğlencesi geçirmek isteyen misafirler için ekstra hizmetler arasında;

  • Yemeklerdeki müzikler
  • Canlı müzik için orkestralar
  • Yılbaşı çekilişi için gerekli personel
  • Havai fişek etkinliği
  • Oryantal şov
  • Noel baba gibi animasyon personeli yer alabilir.

Yılbaşının kış mevsiminde gerçekleşiyor olması illa da kapalı bir alanda yapılması anlamına gelmez. Tekneler mevsime uygun olarak kapatılıp ısıtılması sağlanabilmektedir. Teknolojik imkanlarla artık bu çok daha mümkün hale gelmiştir. Yılbaşı turları için saatlik ya da günlük kiralamalar söz konusu olabilmektedir.

Boğaz da Tekne de Yılbaşı Eğlenceleri Fiyatları

Boğaz da tekne de yılbaşı eğlenceleri fiyatları ekstra ücretler dahilinde değişkenlik gösterir. Lazer ya da oryantal şovlar, video çekimleri ve müzik gibi etkinliklerle fiyatlar belirlenirken kişi sayısı da fiyatı belirleyici bir etmendir. Masa ve sandalyeler kişi sayısına göre süslendiği için yılbaşı organizasyonları geniş kapsamlı organizasyonlardır bu nedenle tekne de gerçekleştirmek isteyenler için fiyat kara da gerçekleştirilen bir parti ye göre farklıdır.

Lüks Tekne Kiralama

 

 

Yorum Yap