Kiralık Yat Fiyatları İstanbul

Yat kiralayarak İstanbul koylarında dolaşmak veya uzun vadeli yat kiralama işlemleri için bizimle irtibata geçmek, bu türden arayışlarınızı yerine getirebilmemiz için yapabileceğiniz en kolay çözüm olacaktır. Firmamız, her türden yat ve yat organizasyonu kiralama işlemleriniz için uzun süredir hizmet vermekte, bu işi uygun fiyat, mürettebat ve kaptan sağlayacak şekilde hizmetinize sunmaktadır.

Yapmak istediğiniz organizasyon ya da Marmara Denizi ile Karadeniz’in birleştiği eşsiz İstanbul Boğazındaki gezinti, firmamız aracılığıyla son derece profesyonel ve talebinize uygun şekilde gerçekleştirilebilmektedir.

Yat Kiralama Nedir?

Kısaca bahsetmek gerekirse, özel bir firma aracılığı ile ruhsatlı, kayıtlı ve yetkili bir kaptan ile birlikte gerçekleşecek bir yat rezervasyon işlemine, yat kiralama işlemi denir. Yat kiralama ve rezervasyon işlemleri, iki saat ile birkaç saat arasında organize edilebilen, talep ve uygunluk doğrultusunda daha uzun sürelerde de rezervasyona açık olan işlemlerdir. Bu tür rezervasyonlar nezdinde gerçekleştirebileceğiniz organizasyon ya da küçük çaplı kutlamalar, sizi olduğu kadar karşınızdaki insanları da özel hissettirecektir.

Yat Kiralamanın Avantajları

Yat kiralama işlemlerinin sağladığı avantajlardan bahsedecek olursak, en başında sevdikleriniz ya da önemli misafirleriniz için İstanbul’un güzelliklerini en şık yoldan gösterebilme imkanınızı konu alabiliriz.

Firmamızın hizmetinize sunduğu yatlar ile sağlanabilen avantajlar;

  • Bağlı bulunan limandan alınma ve bırakılma
  • Özel durumlar için farklı lokasyonlara bırakabilme
  • Kaliteli ses sistemleri ile müzik sağlayabilme
  • Küçük kokteyl ya da yemekler için uyum sağlayabilme
  • İstanbul Boğazı’nı lüks bir yat ile gezerek her detayını inceleyebilme

Olmakla birlikte, bu avantajlar sayesinde geride bırakacağınız saatleri bir ömür unutamayacağınızı da garanti edebiliriz.

Yatta Düzenlenebilecek Organizasyonlar

Bir yat kiralayarak düzenlenebilecek organizasyonlar arasında, pek çok türden farklılık bulunabilir. Bu gibi organizasyonların asıl hedefi sevdikleriniz veya önemli misafirlerinizdir. Onlara kendilerini özel hissettirebilmek adına bir yat organizasyonu planlarken, bu anın tadını çıkartmalarını sağlayabilirsiniz. Yatta bekarlığa veda partisi, akşam yemeği, sevgililer günü, yıl dönümü, doğum günü partisi ve daha pek çok organizasyon düzenlemek mümkün olabilir.

Yat Kiralama Ücretleri

Yat kiralama ücret tarifeleri, yatın kaç saat rezerve edileceği ve ne türden bir organizasyona ihtiyaç duyulduğuna göre değişebilmektedir. Organizasyonun türü ve katılımcı sayısı, yatın türü ile de doğru orantılı olduğundan, birbiri ile farklılık gösteren yatlarda fiyat farkı oluşmaktadır. Her ne olursa olsun, aklınızdan geçenin çok daha aşağısında ve uygun fiyatlar ile çalışan firmamız, sizi bu konuda tatmin edecektir.

Kiralık Yat Fiyatları İstanbul

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>