Kiralık Yat Fiyatları İstanbul

Yat kiralayarak İstanbul koylarında dolaşmak veya uzun vadeli yat kiralama işlemleri için bizimle irtibata geçmek, bu türden arayışlarınızı yerine getirebilmemiz için yapabileceğiniz en kolay çözüm olacaktır. Firmamız, her türden yat ve yat organizasyonu kiralama işlemleriniz için uzun süredir hizmet vermekte, bu işi uygun fiyat, mürettebat ve kaptan sağlayacak şekilde hizmetinize sunmaktadır.

Yapmak istediğiniz organizasyon ya da Marmara Denizi ile Karadeniz’in birleştiği eşsiz İstanbul Boğazındaki gezinti, firmamız aracılığıyla son derece profesyonel ve talebinize uygun şekilde gerçekleştirilebilmektedir.

Yat Kiralama Nedir?

Kısaca bahsetmek gerekirse, özel bir firma aracılığı ile ruhsatlı, kayıtlı ve yetkili bir kaptan ile birlikte gerçekleşecek bir yat rezervasyon işlemine, yat kiralama işlemi denir. Yat kiralama ve rezervasyon işlemleri, iki saat ile birkaç saat arasında organize edilebilen, talep ve uygunluk doğrultusunda daha uzun sürelerde de rezervasyona açık olan işlemlerdir. Bu tür rezervasyonlar nezdinde gerçekleştirebileceğiniz organizasyon ya da küçük çaplı kutlamalar, sizi olduğu kadar karşınızdaki insanları da özel hissettirecektir.

Yat Kiralamanın Avantajları

Yat kiralama işlemlerinin sağladığı avantajlardan bahsedecek olursak, en başında sevdikleriniz ya da önemli misafirleriniz için İstanbul’un güzelliklerini en şık yoldan gösterebilme imkanınızı konu alabiliriz.

Firmamızın hizmetinize sunduğu yatlar ile sağlanabilen avantajlar;

  • Bağlı bulunan limandan alınma ve bırakılma
  • Özel durumlar için farklı lokasyonlara bırakabilme
  • Kaliteli ses sistemleri ile müzik sağlayabilme
  • Küçük kokteyl ya da yemekler için uyum sağlayabilme
  • İstanbul Boğazı’nı lüks bir yat ile gezerek her detayını inceleyebilme

Olmakla birlikte, bu avantajlar sayesinde geride bırakacağınız saatleri bir ömür unutamayacağınızı da garanti edebiliriz.

Yatta Düzenlenebilecek Organizasyonlar

Bir yat kiralayarak düzenlenebilecek organizasyonlar arasında, pek çok türden farklılık bulunabilir. Bu gibi organizasyonların asıl hedefi sevdikleriniz veya önemli misafirlerinizdir. Onlara kendilerini özel hissettirebilmek adına bir yat organizasyonu planlarken, bu anın tadını çıkartmalarını sağlayabilirsiniz. Yatta bekarlığa veda partisi, akşam yemeği, sevgililer günü, yıl dönümü, doğum günü partisi ve daha pek çok organizasyon düzenlemek mümkün olabilir.

Yat Kiralama Ücretleri

Yat kiralama ücret tarifeleri, yatın kaç saat rezerve edileceği ve ne türden bir organizasyona ihtiyaç duyulduğuna göre değişebilmektedir. Organizasyonun türü ve katılımcı sayısı, yatın türü ile de doğru orantılı olduğundan, birbiri ile farklılık gösteren yatlarda fiyat farkı oluşmaktadır. Her ne olursa olsun, aklınızdan geçenin çok daha aşağısında ve uygun fiyatlar ile çalışan firmamız, sizi bu konuda tatmin edecektir.

İstanbul Saatlik Yat Kiralama Fiyatları

KİRALIK YATLAR 2 SAAT 3 SAAT 4 SAAT
VİP YAT 1 1200 TL 1600 TL 3000 TL
VİP  YAT 2 1600 TL 2200 TL 3400 TL
VİP YAT 3 1300 TL 1800 TL 3800 TL

İstanbul Günlük Yat Kiralama Fiyatları

KİRALIK YATLAR BOĞAZ ADALAR
YAT VİP 1 5500 TL 5000 TL
YAT VİP 2 5000 TL 5500 TL
YAT VİP 3 5000 TL 5500 TL

Menü Fiyatları

MENÜLER ALKOLSÜZ ALKOLLÜ
Yemek 150 TL 250 TL
Kokteyl 75 TL 175 TL
Kahvaltı 100 TL 200 TL

Yatta Ekstra Hizmet Fiyatları

HİZMET ÜCRET
Lazer Gösterisi 500 TL
Masa Süsleme 200 TL
Balon Süsleme 400 TL
10 Kişilik Pasta 150 TL
Çiçek Aranjman 200 TL
Bay Kemancı 400 TL
Bayan Kemancı 600 TL
4 Kişilik Fasıl Ekibi 1000 TL
Dansöz Kiralama 600 TL
Bilgisayarlı DJ 600 TL
Rehber 700 TL

YouTube video

YouTube video

86b2c00a 195a 4fd9 82b4 eb79c67d51cb

Kiralık Yat Fiyatları İstanbul

Bu İçeriği Oyla

Yorum Yap