Boğazda Sevgililer Günü Kutlaması

Dünyaca ünlü İstanbul Boğazı, biz Türkler için çok özeldir. Oysa İstanbul’da yaşayan birçok insan, boğaz köprülerinden geçerken altında yatan güzelliğin farkına oldukça geç varıyor. Durum böyle olunca da kıymetini bilmek için özel bir an veya özel bir durum ortaya çıktığında, bunca zamandır bu muhteşem coğrafi bölgenin gözümüzden nasıl kaçtığına inanamıyoruz. Onlarca tarihi yalı, üç boğaz köprüsü, Asya ile Avrupa’nın birleştiği noktada, Sevgililer Günü kutlaması sizce nasıl fikir? Bize soracak olursanız, muhteşem! Firmamız, sevdiğiniz insana unutamayacağı bir Sevgililer Günü kutlaması için sizi yatla boğaz turuna davet ediyor.

İstanbul Boğazında Yat Organizasyonu

Yat denildiğinde, akla genellikle oldukça uçuk rakamlar ve süper lüks yatlar geliyor. Elbette bir yat, lüks bir gemi taşıtı olarak bilinmeli. Hali hazırda yatlar, birbirinden farklı birçok boyut ve birçok türden oluşuyor. Firmamızda küçük boyutlu yatlar ile yalnızca çiftlere özel kutlamalar yapabilmeniz mümkün. Sevgililer gününe özel olarak organize edeceğiniz bu özel yatlar, kaptan, siz ve hizmet görevlisi ya da talebiniz üzerine kaptan ve siz değerli çiftler olacak şekilde rezerve edilebiliyor. İstanbul Boğazında yat keyfi yaşamak için ise bizler ile irtibata geçmeniz yeterli.

Sevgililer Günü ve Özel Günler

Sevgililer günü, yalnızca Türkler değil, tüm dünya üzerindeki sevgililer için özel bir gündür. Türkiye’de de son yıllarda popüler olan ve kutlanılmadığında insanın içinde burukluk hissi uyandıran bu özel gün, sizce de sevdiğiniz insan için özel bir organizasyon ile kutlanmayı hak etmiyor mu? Elbette ediyor! İşte bu özel günü daha özel kılacak olan işlem de İstanbul Boğazı gibi özel bir lokasyon üzerinde baş başa Boğaz turu ve akşam yemeğinden geçiyor. Sizler için özel olarak ayarlanan yatımız ve akşam yemeği eşliğinde, sevdiğiniz insana sürpriz yapmak, bu anı unutulmaz kılacaktır. Yalnızca sevgililer günü için değil, akşam yemeği veya evlilik teklifi için de bu formül oldukça ilgi çekici.

Yat Kiralama Fiyatları

Neredeyse araç kiralamaktan farklı olan uygun fiyat ve kaliteli yat organizasyonları, sevdiğinizin aklını başından alacak. Mutluluktan havaya uçacak olan sevgiliniz ve sonsuz mutluluk, İstanbul Boğazı kadar yakınınızda.

Diğer Hizmetlerimiz

Firmamızdan kiralayabileceğiniz yat ve teknelerimiz ile sayısız organizasyona imza atıyoruz.

Örneğin;

  • Doğum günü
  • Sevgililer günü
  • Yıl dönümü
  • Sünnet düğünü
  • Söz
  • Nişan
  • Düğün
  • Sünnet
  • Mezuniyet

Gibi organizasyonlar, bunlardan sadece birkaçı. Sizde organizasyonlarınız öncesi bizleri arayın, bu eşsiz fırsatları kaçırmayın.

Boğazda Sevgililer Günü Kutlaması

Yorum Yap