Beykoz Lüks Tekne Yat Kiralama Fiyatları

Yoğun çalışma temposuna verilen kısa aralar, hafta sonu tatilleri kendinizi yenilemeniz, dinlenmeniz ve iş hayatında daha başarılı ve konsantre olmamızı sağlamakta. Tüm iş yoğunluğu içinde gözden kaçırdığımız bir çok şeyi bu kısa dinlencelerde fark ederiz. Bu farkındalığımızı kullanabilmeniz için bize tanınan bu süreler aslında bir hediye değil bizden daha fazla verim almak isteyenlerin bir makineyi çalıştırma biçimleridir. Günlük hayatımızda ofislerde fabrikalarda çalışırken harcadığımız eforu bir de işe gidip gelirken trafikte harcamaktayız. Yoğun ve sıkışık İstanbul trafiğinde harcadığımız çaba ve zaman bir başka şehirde rahatlıkla sosyal bir aktiviteye ayrılabilir. Ancak bu büyük şehir de yaşamanın zorluklarına katlanmakta yine bize düşmekte. Tüm bu olumsuzluklar içinde zamanın tadını almak, İstanbul’u yaşamak ne mümkün diyorsanız biraz düşünün derim. Şehrin tam ortasından geçen boğaz bir boksörün beline taktığı altın kemer gibi ışıldamakta. Tarihi yapıları, doğal güzellikleri, yeşiliyle mavisiyle cennetten bir parça İstanbul. Hayatı zorlaştıran bizler İstanbul ile savaşmaktan onu yaşamaya zaman ayıramıyoruz. Oysa hiç bir zaman galip gelemeyeceğimiz bu savaşı bırakıp biraz İstanbul’u yaşamaya çalışsak. Biraz daha kendimize ve İstanbul’a şans versek. Nasıl mı? Beykoz Lüks Tekne Yat Kiralama Fiyatları ile unu yapmak gayet mümkün. Beykoz Lüks Tekne Yat Kiralama Fiyatları sizler için hazırladığı muhteşem mavi tur rotaları ve deniz araçları ile 25 yıldır hizmet vermekte. Dilerseniz boğazda dilerseniz Marmara denizinde dilerseniz küçük bir Karadeniz kıyı turu ile sizleri bir başka dünya ile tanıştırmakta.

Beykoz Lüks Tekne Yat Kiralama Seçenekleri

Deniz zenginliği bunca fazla olan İstanbul’da seçeneklere sınır koyma oldukça zor. Örneğin lüks bir motor Yat kiralayarak aileniz ile birlikte muhteşem bir mavi tura çıkabilirsiniz. Yada bir Gulet Tekne kiralayarak boğaz turu sonrası Marmara denizine açılabilirsiniz. Tekne Yat ve Gulet seçimlerini sonrası yapmanız gereken sadece rotaları belirlemek. Belki iş arkadaşlarınızla hazırladığınız bir projenin başarısını kutlayacaksınız veya uzun zamandır bir araya gelemediğiniz dostlarınızla sıkı bir eğlence düşünüyorsunuz. Tüm bunlar için alt yapıları tamamen hazırlanmış deniz taşıtlarımızı hizmetinizdeyiz. Günü birlik veya uzun süreli konaklamalarınız için uygun olan deniz taşıtlarımız rahat ve konfor içinde zaman geçirmeniz için tüm donanımlara sahiptir. Sabah kahvaltı ile başlayacağını boğaz turunuzda Rumeli fenerinden başlayarak güneye doğru seyredebilir boğaz boyunca sıralanmış doğal ve tarihi güzelliklerin tadına varabilirsiniz. Avrupa ve Asya’yı bir birine bağlamaya çalışan insanoğlunun yaptığı muhteşem köprülerin altından geçerken nelere imza atabileceğiniz hakkında ilham alabilir Sarıyer, Tarabya, Kalender açıklarında seyrederken huzuru hissedebilirsiniz. Anadolu yakasında bulunan Beykoz ve Çengelköy’ün yeşillikler ine hayran olacağınız boğaz turunda yalılar ve saraylar sizleri tarihte kısa bir yolculuğa çıkaracaktır. Dilerseniz boğaza hiç uğramadan bir Adalar turu yapabilir büyük adadan başlayarak Marmara açıklarına kadar uzanabilirsiniz.

Beykoz Lüks Tekne Yat Kiralama Partileri

Yat Kiralama Denilince İlk Akla Gelen Şirket Yat Kiralama İstanbul

Sadece bir gezi aracı olmayan deniz araçlarımız eğlencenin merkezinde olabilir. Düzenleyeceğiniz eğlence organizasyonları için biçilmiş kaftan olan deniz taşıtlarımızı da gözlerden uzak gönlünüzce eğlenebilirsiniz. Sevdiğini kadına evlilik teklifi yapmaya karar verdiğinizde sizler için bu organizasyonu düzenleyebilir teklifinizi köprünün altına yazdığımızda sizin sadece diz çökerek tek taşı uzatmanız yeterli olacaktır. Belki de düğün sonrası arkadaşlarınızla eğlenmek dans etmek ve bu gecenin unutulmaz olmasını istiyorsunuz Gulet teknelerimizle yapacağınız bu eğlence kalabalık arkadaş gurupları için oldukça uygun. Yok biz fazla kalabalık değiliz diyorsanız sizler için farklı Deniz taşıtlarımızı her zaman bulunmakta. Belki bir evlilik yıl dönümü kutlamak ve eşinize sürpriz yapmak istiyorsunuz. Akşam yemeği ile başlayacak kutlamayı boğazın ışıklandırılmış gecelerinde romantizm içinde yaşayabilirsiniz. Bekarlığa veda partisi düzenlemek istediniz ama organizasyonda aradığınızı pek bulamadınız, organizasyonun tamamı için uzman müşteri temsilcilerimiz sizlere yardımcı olacaktır. Çalınacak müziklerden, dansçıları kadar içilecek içkiler dahil tüm organizasyon talebiniz doğrultusunda hazırlanacaktır. Çok yakın arkadaşınıza sürpriz yaparak doğum gününü mü kutlamak istiyorsunuz dilerseniz çılgın bir parti ile dilerseniz romantik bir gece ile teknelerimizde faydalanabilirsiniz.

Beykoz Lüks Tekne Yat Kiralama Avantajları

25 yıldır verdiğimiz hizmetler doğrultusunda müşteri memnuniyeti esasına dayanan çalışmalarımızda önceliğimiz güveniniz ve konforunuz. Uzman kadromuzla bakımları sürekli incelenen deniz taşıtlarımızın temizlik ve hijyen çalışmaları titizlikle yapılmaktadır. Yıllarını denizlerde geçirmiş kaptanlarımızın eşliğinde çıkacağınız boğaz ve mavi tur rotalarımız da isteğiniz üzerine değişiklikler yine usta kaptanlarımız tarafından yapılmakta. Tecrübeli hizmet ekibimiz uzun süreli konaklamalı turlarda günlük işleriniz için sizlere refakat ederken uzman kadromuz konforlu bir yolculuğu yaşamanız için lojistik destek sağlamakta.

Beykoz Lüks Tekne Yat Kiralama Rezervasyon

İstanbul kalabalığından kaçmak, hayattan zamanı çalmak artık çok kolay. Yapmanız gereken yatkiralamaistanbul.com internet sayfasını ziyaret etmek. Sizler için hazırladığımız çeşitli klasmanlarda ki 500 deniz aracının görselleri ve özelliklerini inceleyerek yapacağınız tura ve zamanına karar vererek talep formumuzu doldurmak veya müşteri ilişkileri uzmanımızla telefon ile ulaşmak. 1.500 TL den başlayan fiyatlarla sizlere sunulan hizmetleri dilerseniz online bankacılık dilerseniz kredi kartı ile ödeyebilirsiniz. Erken rezervasyon indirimlerinden faydalanmak için şimdi web sitemizi ziyaret ediniz.

boğaz köprüsüne lazer yazdırma

Yorum Yap