Kuruçeşme Lüks Tekne Yat Kiralama Fiyatları

Kocaman bir şehir ve içinde karıncalar misali hareket eden insanlar. Gök yüzünden yapılan tüm çekimlerde İstanbul’u anlatan görüntülerden en dikkat çekeni. 20 milyonu aşan nüfusunun küçük bir coğrafyaya sıkışması, iş hayatının genel de belli bölgelerde yoğunlaşması, küçülen evler içinde verilen yaşam mücadelesi. İstanbul da artık yaşanmaz diyerek son 20 yılını burada geçiren insanlar bu şehirden kopmayacaklarını çok geç anlamaktadırlar. Ayağınıza görünmez bir pranga geçiren bu şehir sizi adeta kendi çeperleri arasına hapsetmekte. İçinde bulunduğunuz da bıktığınız dışına çıktığınız da özlediğiniz bu mega kent size kattıkları ile yada sizden aldıkları ile hayatınıza yön vermekte. Kader dediğiniz şeyi sizin için çizen ve bunun farkına varmanız engelleyen İstanbul. Zaman zaman kaçmak istediğiniz bu şehirden uzaklaşmak aslında özleme duyduğunuz bir özlem olabilir. Kuruçeşme Yat Kiralama Fiyatları olarak tam yaptığımızda bu sizleri İstanbul’dan alarak onu özletmeden dışına çıkarmadan ama içine de sokmadan İstanbul’u yaşatmak. Kendinize ayıracağınız vakitleri evinize saklanmadan doya doya yaşayabileceğiniz bir mekan ve ortam yaratmak. Kuruçeşme Lüks Tekne Yat Kiralama Fiyatları ile sevdikleriniz yanınızda yapacağınız boğaz ve mavi turlarda sonra yenilenmiş olarak geri döneceksiniz.

Kuruçeşme Lüks Tekne Yat Kiralama Seçenekleri

Söz konusu İstanbul olduğunda Seçenekleri değerlendirmek oldukça zor olabiliyor. Kısıtlamaları sadece sizin tarafınızdan yapılabileceği günü birlik veya uzun süreli konaklamalı mavi yolculuklarınız da zamanın tüm tasarrufu elinizde olacak. Sizler için hazır bulundurulan 500 deniz taşıtından dilediğinizi seçebilir, usta kaptanlarımızın hazırladığı rotalar da istediğiniz değişikliği yapabilirsiniz. İki gövdeli ir Tekne olan Katamaranı seçebilir sevdiklerinizle keyif saatle geçirebilirsiniz. Biz çok kalabalığız Katamaran küçük yetmez derseniz ahşap mühendisliğinin harikası Gulet yatlarla 30 kişiye varan kapasitesi doğrultusunda kalabalık guruplar halinde bir mavi turun tadını çıkarabilirsiniz. Dilerseniz Lüks Motor Yatlarla boğaz turu veya mavi yolculuk planlayabilir sevdiklerinizle İstanbul’un dışında olduğu kadar içinde keyifli anlar biriktirebilirsiniz. Tüm seçeneklerini için tüm ekipmanlarla donatılmış deniz taşıtlarımızı güvenliğiniz ve Konforunuzu sağlamak bizim en önemli görevimiz.

Kuruçeşme Lüks Tekne Yat Kiralama Partiler

Sadece mavi tur yada boğaz turu yapmak zorunda olmadığınız deniz taşıtlarımızı dilediğiniz eğlenceyi düzenleyerek gözlerden ırak izole bir şekilde gönlünüzce eğlenebilir adını koymadığını partiler düzenleyebilirsiniz. Son derece konforlu yatlarımız da Ailenizden birinin yada dostunuzun doğum sürpriz doğum günü partisi düzenleyebilirsiniz. Katılımcıların yoğunluğuna göre seçeceğiniz deniz taşıtlarımızı da sadece eğlenmek için bir parti düzenleyebilir adına gerek olmayan bu eğlenceyi boğazın ortasında gerçekleştirebilirsiniz. Dilerseniz bekarlığa veda partinizi boğaz açıklarında denizin tam ortasına demirleyeceğiniz bir Gulet te gerçekleştirebilir bekar olarak geçireceğiniz son bir kaç saatin tadını çıkarırken gözlerden uzak dilediğinizce eğlenebilirsiniz. Aklınızda olan evlilik teklifi için size gerekli olan sadece bir tek taş yüzük gerisini bize bırakın. Sevdiğiniz kadının adı ile teklifinizi bırakın biz yazalım köprüye siz sadece sevdiğiniz kadının gözlerine bakarak teklifinizi diz çökerek yapın. İsterseniz düğününden sonra arkadaşlarınız ile eğlenmek için bir kaç saatliğine kiralayacağınız deniz taşıtlarımız da mini bir eğlence düzenleyebilir, isterseniz mezuniyetinizi boğazda kutlayabilirsiniz. Eğlenmek için o kadar çok sebep varken herhangi bir isim koymadığını partilerinize ve eğlenceleriniz için sizlerle birlikteyiz.

Kuruçeşme Lüks Tekne Yat Kiralama Avantajları

Düzenlemek istediğiniz tüm partiler, eğlenceler ve boğaz ve mavi turlar için bütün alt yapı hazırlığı tam olan 500 deniz taşıtımızın tamamı gerekli bakımlardan geçmekte hijyen çalışmaları titizlikle yapılmaktadır. 25 yıldır tatil ve eğlence sektöründe verdiğimiz hizmetler ışığında tüm tecrübemiz ile ilk kurulduğumuz günden bu yana müşterilerimizin memnuniyeti için çalışmaktayız. Uzman ekibimiz ile sizler kendinize ayırdığınız bu kısa vakitte gönlünüzce vakit geçirin diye yedi gün yirmi dört saat çalışarak lojistik destek sağlamaktadır. Denizlere yıllarını vermiş kaptanlarımız rotalarını dileğinizi üstüne düzenlerken tüm yolculuğunu da sizlere refakat etmektedir. Uzun süreli konaklamalı Mavi turlarınızda tecrübeli saha ekibimiz günlük işlerinizde size yardımcı olabilmek için eşlik etmektedirler. Güven ve konforunuz un önem arz ettiği bu gezilerden ve eğlencelerden keyif alabilmeniz için dilediğiniz ek hizmetler uzman müşteri ilişkileri sorumlularımız tarafından sağlanmaktadır.

Kuruçeşme Lüks Tekne Yat Kiralama Rezervasyon

İnternet üzerinden gelişi güzel aramalara bulduğunuz Yat Kiralama şirketlerinden anladığınız hizmetlerin sonu genellikle hüsran olmakla beraber bu hizmetler sizlere çok daha pahalıya mal olmaktadır. Yıllardır verdiğimiz hizmetler doğrultusunda öğrendiğimiz en önemli şey müşteri istek ve arzuları. Bu doğrultuda verdiğimiz hizmetlerden faydalanmak için yapmanız gereken yatkiralamaistanbul.com adresine girerek sizler için hazırladığımız 500 deniz taşıtından oluşan portföyümüzü inceleyerek ihtiyaçlarınıza uygun deniz taşıtının görsellerini ve özelliklerini incelmek. Dilediğiniz deniz taşıtını müşteri ilişkileri uzmanımızı arayarak rezerve edebilir ek hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz. İsterseniz whatsapp hattından bizlere mesaj atarak müşteri ilişkileri uzmanımızın sizleri armasını talep edebilirsiniz. Ödemelerinizi Online bankacılık veya kredi kartı ile yaparak düşlediğiniz eğlence ve turları bütçenize uygun şekilde planlayabilirsiniz. Erken rezervasyon indirimlerinden faydalanmak için şimdi web sitemizi ziyaret ediniz.

3

İstanbul’da Yat Kiralama Fiyatları

Bu İçeriği Oyla

Yorum Yap