Kalamış Lüks Tekne Yat Kiralama Fiyatları

İstanbul taşı toprağı altın denilerek yüz yıllardır aldığı göçler sonucu oluşan kozmopolit nüfusu ve 20 milyonu aşan yoğunluğu ile bir büyük mega kent. Ülkemizde ki diğer büyük şehirlerin nüfusunun iki üç hatta dört katına varan nüfusu ile açık ara en kalabalık şehrimiz. İstanbul da yaşamanın güzel tarafları olduğu kadar çekilmeyen trafiği, gürültüsü gibi dezavantajları da bulunmakta. Ulaşımın en büyük sorun olduğu şehirde hafta sonlarını yada izin günlerimizi evimizden çıkmadan sakin bir geçirmek isteyerek aslında kendimizi boğmaktayız. İnsanlardan uzak kalmayı tercih ettiğimizde aslında dört duvar arasında sıkıştığımızın farkında değiliz. İşte bu durumun üstesinden gelebilmek için Kalamış Lüks Tekne Yat Kiralama Fiyatları olarak sizlere yepyeni bir izin günü aktiviteyi sunmaktayız. Üç tarı sularla çevrili iki yarım adadan oluşan İstanbul da yapılabilecek en kolay aktivite deniz aracılığı ile olur. Kalamış Lüks Tekne Yat Kiralama Fiyatları bu doğal malzemeyi en iyi şekilde kullanarak hafta sonlarınızı iyi geçirmeniz, misafirlerinizi İstanbul’un muhteşem güzelliğinde ağırlamanız için çalışmakta.

Kalamış Lüks Tekne Yat Kiralama Seçenekleri

Deniz ile olan ilişkinizi oldukça fazla çeşitlendirebilirsiniz. Sizlere sunduğumuz günü birlik yada uzun süreli konaklamalı mavi turlarla gönlünüzce vakit geçirip eğlenebilirsiniz. Yurt dışından gelen müşterileriniz yada misafirlerinizi ağırlayacağız yatlarımızda güne boğazın tam ortasında yapacağınız kahvaltı ile başlayabilir öğlen yemeğini Ağva açıklarında yiyebilirisiniz. Karadan görmekte zorlandığınız İstanbul siluetini denizden çok daha net görebilir nefis manzaranın tadını çıkarabilirsiniz. Boğaz boyunca yapacağınız mavi yolculukta kız kulesinde başlayarak salacak, Üsküdar, Dolmabahçe Sarayı, Çırağan sarayı, Beylerbeyi sarayı gibi tarihi ve doğal güzellikleri izlerken geçmişe yolculuğunu da karşınıza çıkan Rumeli Hisarının azameti ile büyüleneceksiniz. Emirgan açıklarından geçerken şehrin içinde bir orman olan Emirgan korkusunun yeşilliğine hayran kalacak diğer tarafta Beykoz açıklarında belki balık tutmak isteyeceksiniz. Dilediğiniz yerde mola vererek güzellikleri fotoğraflara veya sadece anı yaşamak size kalmış. Yada tam tersi bir rotada adalara doğru ilerlerken Ayasofya ve Sultan Ahmet camilerinin güzelliği ile büyülenecek Burgaz ada açıklarında denize girmek isteyebileceksiniz.

Kalamış Lüks Tekne Yat Kiralama Partiler

Eğlencelerin en güzellerini gözlerden ırak Yat turları esnasında yapıldığını bilmeyen yoktur. İnsana daha bir özgürlük verirken anlatırken daha bir Lüks olarak telaffuz edilir. Saati 1500 TL den başlayan fiyatlarla aslında hiçte o kadar Lüks olmadığı ortadadır Yat turlarının. Peki kiralayacağınız Lüks Tekne yatlarla neler yapabilirsiniz. Örneğin eşiniz ile birlikte evlilik yıl dönümünü kutlayabilirsiniz, gün batımında yediğiniz yemek sonrası güverte de şehrin ışıkları ile aydınlanan boğazın sularında romantik anlar yaşayabilirsiniz. Belki daha oralara gelemediniz, evlenmek istediğiniz kadına sürpriz yaparak bir yat gezisi esnasında evlilik teklifinizi yapabilir ismini veya teklifinizi köprüye lazer ile yazdırabilirsiniz. Bu aşamayı geçtiniz diyelim evlilik arifesindesiniz bekarlığa veda ettiniz edeceksiniz işte bu önemli eşikte bir yat partisi ile arkadaşlarınız eşliğinde bekarlığa veda ederken geride güzel anılar bırakabilirsiniz. Arkadaşlarınızla ortaklaşa bir mavi tura çıkabilir uzun süreli konaklamalı bir yolculuk yaparken doğanın tadına varabilirsiniz..

Kalamış Lüks Tekne Yat Kiralama Avantajları

Eğlence ve tatil sektöründe verdiğimiz müşteri memnuniyeti esaslı hizmetlerde sizlerin konfor ve güvenine önem vermekteyiz. 500 Tekne ve yatan oluşan deniz taşıtlarımızı sürekli olarak denetlenerek oluşabilecek arızalar öncesinde tedbirler alınmakta hizmet standartlarımızın altında kalan deniz araçları sunum portföyümüze alınmamaktadır. Uzman kadromuz tarafından sizlere mavi turlarında ve yat eğlenceleriniz de lojistik destek sağlanarak yapmak istediğiniz organizasyonda ki eksiklikler giderilmektedir. Tecrübeli kaptanlarımızın hazırladığı rotalar ile sizlere en güvenli konforlu geziyi sunmaktayız. Teknelerimiz ve yatlarımız sizlerin konforu için gerekli ekipmanlarla donatılmış olup bu ekipmanların bakımları periyodik aralıklarla yapılar sorunsuz bir organizasyon ve gezi yaşamanız sağlanmakta. Tatilin ve gezileri sizin için ne anlama geldiğini bilen bir ekip ile çalışmanın verdiği rahatlıkla memnuniyetinizi sağlamak için çalışmaktayız.

Kalamış Lüks Tekne Yat Kiralama Rezervasyon

Kalabalıklardan kaçmanın ama kaçarken de dinlenmenin ve eğlenmenin en güvenilir yolu le tanışmak zor değil. web sitemizi  ziyaret ederek sizler için hazırladığımız deniz araçlarından oluşan portföyümüzü inceleyerek görsellerine görebilir özellikleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Mavi rotalarımız ve verdiğimiz partiler hakkında detaylı görselleri ve bilgileri inceleyerek sitemizde bulunan talep formumuzu aracılığı ile yada bizlere telefon ile ulaşarak müşteri temsilcimizle yapacağınız görüşme sonucu dilediğiniz tarih aralığı için rezervasyonunuzu gerçekleştirebilir ödemelerinizi Online bankacılık veya kredi kartı aracılığı ile yapabilir bütçe düzenlemenizi yapabilirsiniz.

3

Kalamış Lüks Tekne Yat Kiralama Fiyatları

 

Bu İçeriği Oyla

Yorum Yap