Balayı Tekne Kiralama

Balayı tekne kiralama hemen hemen her çiftin rüyasını süsleyecek bir balayının adeta tabiri olmaktadır. Denizim maviliğinde kaybolmak ve zamanı sevdiğiniz kişi ile birlikte geçirerek düğün döneminde oluşan tüm stresi atmak isteyenler için oldukça güzel bir tercih olacaktır. Zira her bütçeye uygun olarak tam donanımlı olarak kiralanabilen bu teknelerde eğlenceli ve huzur verici aktiviteler de yapılabilmektedir. Bu aktiviteler arasında bol bol dinlenmek ve kendini mavi sulara bırakmak ya da romantik akşam yemekleri ile deniz kıyısı turları yapmak bunlardan sadece bazılarıdır.

Balayı tekne kiralama aynı zamanda daha fazla yer görmek, yorgunluk ve stresten uzaklaşmak ve en güzel anıları sevdiğiniz kişi ile biriktirmek için oldukça güzel bir tercih ve jest olacaktır. Firmamızın sağlamış olduğu balayı konseptine uygun olarak hazırlanan son model tekneler belirtilen saatler dahilinde müşterilerin hizmetine bırakılmaktadır. Kaptan ve yakıt dahil lan ücreti ile her bütçeye uygun olarak bu konseptte tekne kiralamak mümkündür.

Romantik Anılar için Balayında Tekne Kiralama

Balayı tekne kiralama en güzel rotalar dahilinde sevdiğiniz ile birlikte en güzel en romantik dakikaları anları yaşayabileceğiniz bir atmosfer sunmaktadır. Yaz ayları ve genellikle Eylül ve Ekim ayları da dahil olmak üzere yoğunluğa göre farklı fiyatlar ile hizmete sunulmaktadır. Ayrıca snorkel ve olta takımı gibi ekipmanlar ile farklı aktiviteler ile de sevdiğinizle keyifli ve eğlenceli dakikalar geçirmek mümkündür. Tekne içerisinde yer alan ekipmanlar içerisinde ayrıca:

  • Duş, klima ve tuvalet gibi olanaklar bulunmaktadır.
  • Tam donanımlı mutfakta buzdolabı ve çeşitli mutfak araçları bulunmaktadır.

Televizyon ve müzik setleri de teknenin donanımında yer alan standart ekipmanlar arasında bulunmakta olup istenildiği taktirde yiyecek ve alkol seçenekleri de fiyata dahil edilmek sureti ile müşterilerin hizmetine sunulmaktadır.

YouTube video

kiralık lüks yat

Balayı Tekne Kiralama

Bu İçeriği Oyla

Yorum Yap