Teknede ve Yatta Sıra Gecesi Organizasyonu

Tatilin yanı sıra çeşitli organizasyonlar için tekne ve yat kiralanabilir. Denizin vermiş olduğu huzur ile özel günler için, eşsiz bir deneyim yaşamaya ne dersiniz?  Kültürümüzün bir parçası olan fasıl ekipleri ile teknede ve yatta sıra gecesi organizasyonu mümkündür. Hayallerinizi mümkün kılarak aileniz, arkadaşlarınız, eşiniz, dostunuz ile Sizlerde mavi yolculuğu tadabilirsiniz.

Bunun için yapmanız gereken tek şey tekne ve ya yat kiralayarak düğün, nişan, sünnet, doğum günü gibi özel günlerinizi sıra geceleri ile taçlandırmaktır. Geceyi düzenleyen ekipler, çeşitli imkânlar sunmaktadır. Bu nedenle konseptin daha önceden belirlenerek, ekipler ile oluşturulması gereklidir. Teknede ve yatta sıra gecesi organizasyonu düzenlenirken bir takım fiyat seçenekleri oluşturulur. Bu fiyatlar içinde kiralanacak saat aralığı yer ve tekniğe göre değişim göstermektedir.

Tekne ve Yat Kiralanırken Özel Günlerde Fiyat Seçenekleri

Günümüzde doğum günleri, yılbaşı kutlamaları sünnet düğün, parti ve birçok organizasyonlar çeşitli konseptler ile sunmaktadır.  Bu nedenle teknede ve yatta sıra gece organizasyonu mümkündür. Fakat kiralama işleminin bedeli tatile göre farklılık gösterir. Bunun nedeni organizasyon şirketi ile çalışan firmaların, bütçeye göre fiyat çıkarımı uygulamasıdır. Personel hizmeti, müzik, yemek, içecek ve tüm ekipler dâhil ücretlendirmeye tabidir.  Uygulanan bu hizmette müşterinin isteği doğrultusunda hareket edilmektedir. Konseptler daha önceden belirlenir. Buna bağlı misafir sayısı kiralanan süre ve geceye dair tüm ayrıntılar, daha önceden müşteriler tarafından belirlenir.

Tekne veya yat kiralanırken konfora bağlı fiyat seçenekleri de mevcuttur. Örneğin gulet tekneler daha ekonomiktir. Bu tekniği türü ekonomik gulet,  deluxe gulet, standart gulet ve lüks gulet olarak dörde ayrılır. Teknelerin ve yatların konfor seviyelerine bağlı olarak, fiyatlarında artış olabilir. Konsepte kullanılan malzemeler ve giderlerde fiyatta değişikliklere yol açabilir.

Teknede ve Yatta Sıra Gecesi Organizasyonu

Teknede ve Yatta Sıra Gecesi Organizasyonu

Bu İçeriği Oyla

Yorum Yap